info
info

TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let

star star star star star 
 80% 

TO NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKÉ ZOUBKY. Na pravidelnou péči o zoubky by si měly zvykat i nejmenší děti. Ovšem přesvědčit vaše dítě, aby si dobrovolně čistilo zuby, může být občas oříšek. Většina dětí si čištění zubů příliš neužívá a tak ho často jen tak odbyde. Se sonickým kartáčkem Truelife SonicBrush Baby ....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
690 Kč Běžná cena

389 Kč

321 Kč bez DPH

Přikupte až 2 produkty se slevou 16 Kč
Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let

TO NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKÉ ZOUBKY

Na pravidelnou péči o zoubky by si měly zvykat i nejmenší děti. Ovšem přesvědčit vaše dítě, aby si dobrovolně čistilo zuby, může být občas oříšek. Většina dětí si čištění zubů příliš neužívá a tak ho často jen tak odbyde. Se sonickým kartáčkem Truelife SonicBrush Baby G, který je uzpůsoben potřebám dětí od 3 do 6 let, může být ale čištění zubů i zábava. Díky 30 samolepkám zvířátek a zábavné výukové video animaci snadno proměníte rutinní činnost v legraci a vaše dítě se bude na čištění zubů těšit. Kartáček je plně přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a štětiny kartáčku jsou pro děti dostatečně jemné. Kartáček je napájen z obyčejné AAA baterie, takže s ním můžete pohodlně cestovat.

TrueLife SonicBrush Baby G

ŠETRNÁ SONICKÁ TECHNOLOGIE

Sonická technologie SonicTrue® funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny kartáčku kmitají vysokou rychlostí a efektivně odstraňují až 99 % zubního plaku. Studie dokazují, že sonický kartáček je k dětským zubům šetrnější, než manuální čištění nebo rotační kartáčky. A navíc nevyžaduje tolik dětského úsilí.

TrueLife SonicBrush Baby G

ČIŠTĚNÍ ZUBŮ HROU DÍKY VÝUKOVÉ ANIMACI

S kartáčkem TrueLife SonicBrush Baby G se jinak nudné čištění zubů může změnit na zábavnou aktivitu, na kterou se budou děti těšit. Výuková video animace, kterou si děti mohou pustit na mobilním telefonu nebo tabletu, provede celým čištěním. Děti vidí, jak si zuby čistit správně a dostatečně dlouho. Na konci čištění jsou děti odměny a natěšení na další čištění. Součástí balení jsou i nálepky se zvířátky. Děti si tak mohou kartáček ozdobit dle svých představ.

TrueLife SonicBrush Baby G

KARTÁČEK UZPŮSOBENÝ DĚTSKÝM POTŘEBÁM

Sonický kartáček SonicBrush Baby G je svou velikostí i jemností štětin perfektně vhodný pro jemné čištění dětských zoubků. Kartáček padne dětem skvěle do ruky, čištění je pro ně snadné a díky LED podsvícení hlavice dítě i rodič přesně vidí, kde zrovna čistí. O správnou délku čištění se postará automatický časovač, takže už nemusíte hlídat za dveřmi.

TrueLife SonicBrush Baby G

SNADNÉ A EFEKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ

Čištění zoubků se sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush Baby G je efektivní, ale zároveň velmi snadné. Zatímco dítko se učí správné technice s pomocí rodiče nebo výukové animace, kartáček šetrně a efektivně odstraňuje veškerý zubní plak a nečistoty. Na kartáček není třeba příliš tlačit, stačí vždy jemně přiložit směrem k zubu, pohybovat štětinami tam a zpět a pomalu se přesouvat. Pro větší efektivitu je dobré rozdělit čištění na 4 sekce, po 30 sekundovém cyklu udělá kartáček pauzu a upozorní vás na přesun k další sekci. Po 2 minutách se kartáček sám vypne.

TrueLife SonicBrush Baby G

TrueLife SonicBrush Baby G

 

VÝUKOVÁ VIDEO ANIMACE

Díky výukové video animaci děti vidí, jak si zoubky čistit správně, celé čištění je baví a vydrží si zoubky čistit dostatečně dlouho.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

3 HLAVICE V BALENÍ

Součástí balení jsou 2 hlavice Small a 1 hlavice Medium, kartáček tak může používat více dětí. Jiné typy hlavic lze dokoupit.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

ROVNOMĚRNÉ ČIŠTĚNÍ

Díky sonické technologii a automatickému časovači si vaše dítě snadno vyčistí zuby důkladně a rovnoměrně.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

AUTOMATICKÝ ČASOVAČ

Automatický časovač pohlídá správnou délku čištění zubů dítěte za vás. Pohlídá čištění všech částí, díky 30 sekundovému intervalu a po skončení procesu se kartáček sám vypne.

TrueLife SonicBrush Baby G

ŠETRNÁ SONICKÁ TECHNOLOGIE SONICTRUE®

Sonický kartáček pracuje na bázi jemných vibrací a je tak šetrnější, než klasický nebo rotační kartáček. Vše je samozřejmě speciálně přizpůsobeno pro dětské zoubky.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

LED PODSVÍCENÍ

Hlavice kartáčku je podsvícená LED světlem, takže je na zoubky při čištění dobře vidět.

TrueLife SonicBrush Baby G

MĚKKÉ ŠTĚTINY

Štětiny sonického kartáčku jsou dostatečně měkké. Jsou vybírány podle přísných kritérií tak aby vyhovovaly topografii dětských zoubků a chránily dásně dětí před poškrábáním nebo krvácením.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

KOMPAKTNÍ DESIGN

Kartáček je kompaktní, dětem se dobře drží a nezabírá moc místa.

TrueLife SonicBrush Baby G

PROVOZ NA BATERII

Kartáček je napájen z obyčejné AAA baterie, takže s ním můžete pohodlně cestovat a nebo přibalit dítěti s sebou na prázdniny. Samozřejmostí je extrémně dlouhá výdrž.

TrueLife SonicBrush Baby G

30 SAMOLEPEK ZVÍŘÁTEK

V balení je pro děti připraveno 30 samolepek zvířátek. Vyberou si holky i kluci a svůj kartáček si mohou upravit podle sebe.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

VODOTĚSNÝ DESIGN

Díky vodnímu krytí IPX7 se nemusíte bát použít kartáček například i ve sprše.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

KARTÁČEK PŘÍMO PRO DĚTSKÉ RUCE

Rukojeť má speciální tvar a protiskluzovou úpravu díky čemuž se dětem skvěle drží.

TrueLife SonicBrush Baby G

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Celý kartáček a sonická technologie je optimalizována tak, aby bylo ovládání a používání pro děti co nejjednodušší. Ke všemu stačí pouze 1 tlačítko.

TrueLife SonicBrush Baby G

 

BEZ BPA A FTALÁTŮ

Kartáček je vyroben z prémiových materiálů, které neobsahují BPA a ftaláty.Obsah balení TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let

  • 1x TrueLife SonicBrush Baby G
  • 2× hlavice Small + 1× hlavice Medium
  • 1x nálepky zvířátek
  • Manuál a bezpečnostní instrukce


Navštivte náš YouTube kanál


Porovnat tento produkt s jinými

TrueLife SonicBrush Baby G

Parametry TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let

Konstrukce

 
více parametru


arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.