Stav
Nový
Nový
Barva
Bílá
Bílá
Počet systémů
2 ks
1 ks
1 ks
Standardy
Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11b) Wi-Fi 1 (802.11a)
Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11b), Wi-Fi 1 (802.11a)
Typ Wi-Fi
Wi-Fi 4
Wi-Fi 6
Wi-Fi 6
Wi-Fi 5
Wi-Fi 7
Wi-Fi 7
Typ adaptéru
Pásma Wi-Fi
2.4 GHz
2.4 GHz / 5 GHz
2.4 GHz / 5 GHz
5 GHz
2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz
2.4 GHz / 5 GHz
2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz
Funkce
Access point
Access Point
PoE
Ano
Ano
Podporované PoE standardy
802.3af
802.3af/at
802.3af/at
802.3at
802.3at, 802.3af
802.3at
PoE budget
2,8 W
11,5 W
11,5 W
11,5 W
24 W
24 W
Typ
Single-band
Dual-band
Dual-band
Single-band
Tri-band
Tri-band
Rychlost Wi-Fi přenosu
300 Mb/s
3000 Mb/s
3000 Mb/s
867 Mb/s
Přenosová rychlost LAN portů
1 Gbit
1 Gbit
10 Gbit
2,5 GBit
Rychlost na 2,4 GHz
300 Mb/s
574 Mb/s
574 Mb/s
Rychlost na 5GHz
867 Mb/s
Rychlost na 6Ghz
Šifrování
64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise,WPA-PSK / WPA2-PSK
WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise
WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise
LAN
1 x
1 x
3 x
3 x
PoE
Počet externích antén
4 ks
Počet interních antén
2 ks
6 ks
Pokročilé funkce
QoS
QoS, Beemforming
QoS, Beemforming
MU-MIMO: 5G 2x2 MU-MIMO DL, Mesh, Load Balance, Beamforming
OFDMA, MLO, Mesh, HE320, BSS Coloring, 4K-QAM, MU-MIMO
QoS, MU-MIMO, Beamforming
QoS, OFDMA, MU-MIMO, MLO, Mesh, Beamforming, 4K-QAM
Maximální počet SSID
8 ks
16 ks
16 ks
8 ks
24 ks
24 ks
Spotřeba
20 W
20 W
Počet portů s rychlostí 100 Mbit
Počet portů s rychlostí 1 Gbit
2 x
2 x
Počet portů s rychlostí 2,5 Gbit
Počet portů s rychlostí 10 Gbit
Hloubka
170 mm
86 mm
86 mm
220 mm
Šířka
189 mm
86 mm
86 mm
86 mm
220 mm
Výška
30 mm
42 mm
42 mm
143 mm
32 mm