info
info
Dle výrobce...
Příslušenství...
Dle OS...

iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

star star star star star 
 100% 

IROBOT ROOMBA I3. Robotický vysavač Roomba® i3 s pozoruhodným designem přináší prémiové funkce za cenu standardního robotického vysavače. Díky chytré navigaci a třístupňovému čistícímu systému AeroForce™ zajistí Roomba® i3 perfektní úklid. S mobilní aplikací iRobot HOME v českém jazyce ovládáte Room....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...

31 990 Kč

26 438 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 89 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 3 199,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...
 • Výrobce: iRobot
 • Kód: MEI355840BM6

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

IROBOT ROOMBA I3

Robotický vysavač Roomba® i3 s pozoruhodným designem přináší prémiové funkce za cenu standardního robotického vysavače. Díky chytré navigaci a třístupňovému čistícímu systému AeroForce™ zajistí Roomba® i3 perfektní úklid. S mobilní aplikací iRobot HOME v českém jazyce ovládáte Roombu® kdykoliv a kdekoliv. Aplikace vám díky technologii iRobot Genius™ sama doporučí kdy uklízet na základě vašich zvyků nebo ročního období. Přelomovým milníkem značky iRobot je pak geniální funkce automatického vysypávání sběrného koše.

PRÉMIOVÉ VLASTNOSTI

- Chytrá navigace s gyroskopickým navigačním systémem a senzory sledování podlahy
- Dobíjení během úklidu
- Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce®
- Technologie Imprint™ Link - komunikace s robotickým mopem iRobot Braava® jet m6
- Automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base® (*volitelné příslušenství)
- Ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME s technologií iRobot Genius™
- Ovládání hlasem přes služby Google Assistance nebo Alexa
- Detekce stísněných prostor
- Design ID Nucleus

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

- Systém proti zamotání do kabelů
- Detekce nečistot Dirt Detect™
- Li-Ion baterie
- Systém proti pádu ze schodů
- Systém proti zamotání do kabelů
- Omyvatelný sběrný koš
- Indikace plného koše
- Komunikace v českém jazyce

CHYTRÁ NAVIGACE

iRobot Roomba® i3 je vybavena gyroskopickým navigačním systémem, který robota naviguje smysluplně a logicky v úhledných řádcích. S nejmodernějšími senzory sledování podlah Roomba® přesně ví kde uklidil a kde je ještě potřeba uklidit. Proto, pokud se baterie vybije během úklidu, robot dojede automaticky do nabíjecí stanice a po dobití začne uklízet tam kde skončil. Tak zajistí úklid celého prostoru. Po dokončení úklidu se v aplikaci zobrazí mapa kde robot uklízel.

Huawei Y5 Black

PRÉMIOVÝ TŘÍSTUPŇOVÝ ČISTICÍ SYSTÉM AEROFORCE

iRobot Roomba® i3 je vybavena patentovaným třístupňovým čistícím systémem AeroForce™, který soustředí proud vzduchu mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem se sací výkon zvyšuje až na desetinásobek*.

Huawei Y5 Black

ROTUJÍCÍ BOČNÍ KARTÁČEK

Boční kartáček robota dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná zákoutí.

DVA PROTI SOBĚ ROTUJÍCÍ KARTÁČE AEROFORCE

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru.

VÝKONNÝ SACÍ MOTOR

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará vysoce efektivní filtr AeroForce™.

*V porovnání s iRobot Roomba® sérií 600

TECHNOLOGIE IMPRINT LINK

Roomba® i3 umí spolupracovat s robotickým mopem Braava® jet m6. Díky této revoluční funkci Roomba® nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, které následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajistí komplexní čištění podlady bez vaši přítomnosti.

Huawei Y5 Black

AUTOMATICKÉ VYSYPÁVÁNÍ SBĚRNÉHO KOŠE VE STANICI CLEAN BASE

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba® i3 v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base® vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček AllergenLock™ na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

*Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base® je součást balení.

Huawei Y5 Black

MOBILNÍ APLIKACE IROBOT HOME S TECHNOLOGIÍ IROBOT GENIUS

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu například z práce nebo z dovolené. Stačí jednoduše stisknout tlačítko “Vysávat” a pustí se do práce. Aplikace iRobot HOME nabízí i celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací v českém jazyce.

Díky iRobot Genius™ vám aplikace poskytne prémiové funkce:
- Doporučení úklidu během pylové sezony nebo období línání vašeho zvířecího mazlíčka.
- Personalizovaná doporučení časového plánu na základě historie vašich úklidů.
- V aplikaci si můžete sami stanovit časový plán úklidu.
- Aplikace vám připomene pravidelné čištění částí robota.
- Roombu® i3 můžete ovládat hlasovými pokyny* prostřednictvím služby Google Assistance nebo Alexa (*není v českém jazyce).

DETEKCE STÍSNĚNÝCH PROSTOR

Senzory upozorní robota aby nevjížděl do stísněných prostor. Při detekci stísněného prostoru se robot zastaví a začne couvat, tato technologie předchází uvíznutí robota.

Huawei Y5 Black

DESIGN ID NUCLEUS

Pozoruhodný design připomínající tkanou strukturu kolem okrajů dělá z robota stylový doplněk do vaši domácnosti a má i praktický význam. Povrch je odolný vůči otiskům prstů a ulpívá na něm méně prachu než na ostatních materiálech.

DETEKCE NEČISTOT DIRT DETECT

Pomocí senzorů detekuje Roomba® nadměrně znečištěná místa, kterým se následně intenzivně věnuje.

BATERIE LI-ION

Předností této lithiové baterie je vysoká kapacita a dlouhá životnost.

SENZORY PROTI PÁDU ZE SCHODŮ

Senzory umístěné na spodní části robota bezpečně rozeznají volný prostor pod sebou, a tím zcela vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

SYSTÉM PROTI ZAMOTÁNÍ DO KABELŮ

iRobot myslí na běžnou domácnost, proto své robotické vysavače vybavil funkcí, která zabraňuje zamotání do kabelů či třásní od koberce.

OMYVATELNÝ SBĚRNÝ KOŠ AEROFORCE

Roomba® i3 disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší.

Huawei Y5 Black

PROGRAM SPOT - IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO LOKÁLNÍ ÚKLID

Velmi praktický program SPOT pošle vaši lopatku a smetáček do muzea. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2, například když se vám v kuchyni vysype cukr nebo když chcete pohodlně uklidit zádveří.

NÁRAZNÍK SE ZPOMALENÝM DOTYKEM

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

O IROBOTU

Slavíme 30 let zkušeností v navrhování a výrobě robotů pro vědecké i domácí využití. Mezi naše nejznámější roboty patří robotické vysavače Roomba® a robotické mopy Braava®. Na svém kontě máme 1500 celosvětových patentů a více než 30 milionů prodaných pomocníků. Umožňujeme rodinám trávit více času pohromadě i s přáteli. Bavte se, či sportujte, když my uklízíme.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Baterie: Li-Ion 1800 mAh
Výdrž robota (na jedno nabití): 75 minut
Doba nabíjení: 90 minut
Spotřeba při nabíjení: max. 33 W
Spotřeba v režimu stand-by: max. 2W
Rozměry: 34 x 34,2 x 9,25 cm
Hmotnost: 3,18 kg
Kapacita sběrného koše: 0,4 l

 

 

IROBOT BRAAVA M6

Robotický mop na úklid všech typů tvrdých podlah, kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®, funkce Imprint™ Link, Premium jet Spray, funkce virtuální zdi, neomezená velikost uklízené plochy – suchý úklid, komunikace s robotickými vysavači iRobot Roomba i7, i7+, s9+, dva režimy úklidu, program SPOT pro lokální úklid, senzory proti nárazu a pádu ze schodů, wi-fi připojení, dobíjení během úklidu, baterie Li-Ion, inteligentní plánování během úklidu.

IROBOT BRAAVA JET M6

Robotický mop Braava jet m6 používá při úklidu podlahy speciální čisticí podložky, je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM®, technologií Precision jet Spray a funkcí automatického dobíjení během úklidu v nabíjecí stanici. V kombinaci s revoluční funkcí vzájemné komunikace s robotickými vysavači série i & s zcela mění pohled na automatické vytírání podlahy.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- Úklid všech typů tvrdých podlah
- Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®
- Úklid až 92m2
- 2 režimy úklidu: mokrý, suchý
- Nádržka na vodu 445 ml
- Funkce Precision jet Spray
- Funkce Keep Out Zones
- Inteligentní plánování úklidu
- Funkce virtuální zdi
- Automatické dobíjení v nabíjecí stanici
- Funkce dobíjení během úklidu
- Senzory proti pádu ze schodů
- Funkce Imprint™ Link
- Wifi připojení
- Program lokálního úklidu SPOT
- Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
- Komunikace s robotickými vysavači Roomba i7, i7+ a S9+
- Tichý úklid
- Komunikace v českém jazyce

NAVIGACE IADAPT 3.0 S INTELIGENTNÍM MAPOVÁNÍM IMPRINT

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM® poskytuje nové Braavě dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kde a kdy má robot uklízet.

Huawei Y5 Black

INTELIGENTNÍ A EFEKTIVNÍ ÚKLID

Při úklidu se Braava pohybuje tam a zpět efektivním vzorem. Používá pratelné čisticí podložky a nabízí dva režimy úklidu: mokrý a suchý. Unikátní Edge design umožňuje perfektní úklid těsně okolo nábytku, pod nábytkem i v těžko dostupných místech. Je vybavena pokročilými senzory, jejichž pomocí se Braava vyhýbá kobercům a zabrání pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

PRECISION JET SPRAY

Braava disponuje nádržkou na vodu o objemu 445 ml a je vybavena přesnou sprejovou tryskou, která při mokrém úklidu cíleně nanáší vodu na podlahu. Speciální senzory zajistí, že tryska nezasáhne nábytek, stěny nebo prostor pod schody. Pro ještě efektivnější odstraňování nečistot a svěží vůni můžete použít čistič Braava jet®.

Huawei Y5 Black

NABÍJECÍ STANICE

Braava jet m6 jako první zástupce kategorie robotických mopů Braava nabízí automatické dobíjení v nabíjecí stanici a rovněž disponuje funkcí dobíjení během úklidu. Nabíjecí stanice je navíc uzpůsobena tak, aby při dobíjení zamezila mokré podložce v kontaktu s podlahou.

Huawei Y5 Black

APLIKACE IROBOT HOME

Ovládejte Braavu mobilním telefonem kdykoliv a odkudkoliv. Aplikace iRobot HOME vám umožní například naplánovat, přizpůsobit a vybrat místnosti, které chcete uklidit nebo nastavit intenzitu dávkování vody na podlahu.

Huawei Y5 Black

OPAKOVATELNĚ POUŽITELNÉ ČISTICÍ PODLOŽKY

Braava jet m6 používá při čištění speciální čisticí podložky pro mokrý a suchý úklid. Podložky pro mopování jsou z nasákavých vláken, což pomáhá rozpouštět kuchyňskou mastnotu, špínu a přilepené nečistoty. Suché podložky pro zametání využívají elektrostatickou energii k zachycení nečistot, prachu a chlupů. Podložky jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. Při použití mopu v režimu suchého úklidu je, díky nabíjení během úklidu, velikost uklízené plochy v podstatě neomezena (v závislosti na stavu čistících podložek).

Huawei Y5 Black

FUNKCE IMPRINT LINK

Braava jet m6 umí spolupracovat s robotickými vysavači Roomba série s a i. Díky revoluční funkci Imprint™ Link robotický vysavač Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě Jet, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti. Robotické vysavače podporující tuto funkci jsou aktuálně modely iRobot Roomba i7, i7+ a S9.

Huawei Y5 Black

KEEP OUT ZONES

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce nahrazuje virtuální zdi a překážky, které zamezovaly v přístupu u starších robotů a nižších modelových řad.

FUNKCE VIRTUÁLNÍ ZDI

Braavě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Braavě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům. Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využít u misek s vodou domácích mazlíčků.

O IROBOTU

Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Anglem, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksem. Všechny tři spojovala smělá vize, že se roboti stanou realitou všedního dne a praktickými pomocníky v domácnostech. A jejich vizi se jim povedlo uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 20 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, profesionálních robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Objem nádržky: 445 ml
Baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 1775 mAh
Rozměry: 270 x 252 x 90 mm
Hmotnost s baterií: 2,2 kgObsah balení iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

 • 1x roomba® i3
 • 1x baterie li-ion 1800 mah (uvnitř robota)
 • 1x nabíjecí a čistící stanice clean base® stanice s kabelem
 • 2x jednorázový sáček allergenlock™ na nečistoty
 • 1x náhradní filtr
 • 1x robotický mop irobot® braava jet® m6
 • 1x nabíjecí stanice
 • 1x napájecí kabel
 • 2x jednorázová čisticí podložka pro mokrý úklid
 • 1x jednorázová čisticí podložka pro suchý úklid
 • 1x pratelná čisticí podložka pro mokré mopování
 • 1x pratelná čisticí podložka pro suchý úklid
 • 1x vzorek čistícího roztoku braava jet™ pro tvrdé podlahy


Video-recenze iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Alternativní produkty iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.