info
info
Dle výrobce...
Dle OS...

TrueCam A6 - kamera do auta

star star star star star 
 91% 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI. - Zadní kamera pro sledování provozu za vozidlem- Funkce WDR zajistí kvalitní a ostrý obraz při jakýchkoliv světelných podmínkách- Kvalitní noční režim rozpozná SPZ aut i při nízké viditelnosti- Detekce pohybu zapne záznam, jakmile se někdo přiblíží k Vašemu automobilu- Intuitivn....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
3 599 Kč   Akce platí do 31.07.2020

3 590 Kč

2 967 Kč bez DPH

V ceně 2 dárky celkem za 789 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 359,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Obdržíte ZDARMA tyto produkty v hodnotě 789 Kč...

Tyto produkty mužete přikoupit se SLEVOU 55 Kč...
 • Výrobce: Truecam
 • Kód: TRUECAMA6

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu TrueCam A6 - kamera do auta

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- Zadní kamera pro sledování provozu za vozidlem
- Funkce WDR zajistí kvalitní a ostrý obraz při jakýchkoliv světelných podmínkách
- Kvalitní noční režim rozpozná SPZ aut i při nízké viditelnosti
- Detekce pohybu zapne záznam, jakmile se někdo přiblíží k Vašemu automobilu
- Intuitivní ovládání zajistí snadné nastavení a obsluhu kamery
- Rychlé vypnutí LCD displeje pomocí jednoho tlačítka kamery nebo v menu kamery
- Rychlé vypnutí zvuku pomocí tlačítka na kameře i v menu
- Okamžité foto i v průběhu nahrávání video záznamu
- Kontrola jasu, která umožní přizpůsobení obrazu aktuálním světelným podmínkám
- Zobrazení jména řidiče na displeji i ve videu
- Otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy
- LED přisvícení při zdokumentování dopravní nehody nebo při nízké viditelnosti
- Podsvícení tlačítek pro bezproblémovou obsluhu
- Volitelné zobrazování rychlosti a polohy v pořizovaném záznamu
- Spolupráce s mapami zajišťuje přehled o průběhu trasy
- Softwarová aplikace umožňující sledování pořizovaného záznamu, trasy, grafu rychlosti a záznamu z akcelerometru současně (pouze s GPS modulem)

Huawei Y5 Black

TRUECAM A6

Autokamera TrueCam A6 natáčí kvalitní Full HD záznam, na kterém ve dne i v noci rozpoznáte SPZ ostatních vozidel i obličeje lidí. Její součástí je také zadní kamera, se kterou získáte dokonalý přehled o dění za Vaším vozidlem.
Huawei Y5 Black

USNADNÍ PARKOVÁNÍ

Zadní kamera patří mezi hlavní přednosti tohoto modelu. Po propojení s hlavní kamerou totiž uvidíte obraz zadní kamery na přehledném LCD displeji, takže Vám při složitějších situacích může usnadnit parkování, ale hlavně vždy zjistíte, co se za Vaším vozem děje. Kamera navíc stejně jako přední kamera může pořizovat videozáznam, takže Vám v případě nabourání Vašeho vozu zezadu poskytne důležitý důkazní materiál.
Huawei Y5 Black

ČASOVÁ SMYČKA

Časová smyčka se navíc stará o to, že je záznam nahráván nepřetržitě. Špičkový G-senzor dokáže detekovat náraz a uzamkne tak aktuální videozáznam proti smazání. Parkovací mód umožní hlídat Váš vůz bez potřeby napájení a spustit záznam i při drobné kolizi. Díky českému menu lze kameru snadno ovládat, a využít tak naplno její potenciál. Kamera TrueCam A6 se dále chlubí snadnou instalací i manipulací. Při každodenní instalaci stačí kameru jednoduše „nacvaknout“ a můžete vyrazit.
Huawei Y5 Black

MOŽNOSTI ROZŠÍŘENÍ POMOCÍ GPS MODULU (DOPLŇKOVĚ)

Ke kameře TrueCam A6 lze dokoupit GPS modul, díky kterému získáte krom údajů o Vaší jízdě i zajímavé funkce jako je TACHOMETR či Detekce rychlostních radarů. Dále lze vybírat až z 8 typů hlasových upozornění.
Huawei Y5 Black

NATÁČENÍ V ROZLIŠENÍ FULL HD 1080P

Autokamera TrueCam A6 pořizuje záznam v maximálním rozlišení FULL HD 1080p. Výsledné záběry jsou tak natolik kvalitní, že obsahují i ty nejmenší detaily – snadno z nich přečtete SPZ ostatních vozidel, rozpoznáte obličeje lidí i dopravní značky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve dne nebo v noci, při dobrých či špatných světelných podmínkách. Kamera natáčí vždy v nejvyšší kvalitě a s maximální ostrostí.
Huawei Y5 Black

ZADNÍ KAMERA

Součástí balení je také zadní kamera, díky které získáte ještě lepší přehled o Vaší jízdě. Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Může totiž nahrávat videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamená vše, co se děje za Vaším vozem. To oceníte například v situacích, kdy do Vás zezadu někdo nabourá. Díky kameře získáte jednoznačný důkazní materiál. Parkovací kamera natáčí v rozlišení HD 720p a s přední kamerou ji propojíte jednoduše pomocí kabelu. Použití zadní kamery je navíc volitelné, přední kameru lze používat i samostatně.
Huawei Y5 Black

RYCHLÁ KAŽDODENNÍ INSTALACE A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Kamera je uzpůsobena každodennímu využití, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit.
Huawei Y5 Black

VIDEO TIMELAPSE

Zrychlené Video Timelapse nahrávání umožňuje nahrávat Vaše záznamy ve zrychleném módu. Kamera každou vteřinu vytvoří jeden či více snímků, díky čemuž si během jedné minuty přehrajete až půlhodinový záznam. Snadno tak zjistíte, co se kolem Vašeho vozu dělo před Vašim příchodem nebo v průběhu jízdy. Zrychlené nahrávání rozšiřuje kapacitu paměťové karty a kromě praktického využití s sebou přináší také spoustu zábavy.
Huawei Y5 Black

ČASOVÁ SMYČKA, G-SENSOR A ZAMYKÁNÍ ZÁZNAMŮ

Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání, nebo zpětně, a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr Vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit pomocí grafu v softwarové aplikaci. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání.
Huawei Y5 Black

PARKOVACÍ MÓD

Díky parkovacímu módu můžete Vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechat zaparkované až 24 hodin bez nabíjení. Kamera přitom bude automobil neustále střežit a v případě, že do něj někdo jen lehce nabourá, začne automaticky natáčet. Díky tomu získáte důležitý důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.
Huawei Y5 Black

GPS MODUL S DETEKCÍ RYCHLOSTNÍCH RADARŮ (DOPLŇKOVĚ)

GPS modul je vybaven detekcí rychlostních radarů a ohlásí Vám výskyty radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Pomocí hlasových pokynů a funkce TACHOMETR budete rovněž upozorněni na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti, a to volitelně i vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což Vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v desítkách evropských zemí a aktualizace jsou k dispozici zdarma. Díky GPS modulu, získáte detailní informace o Vaší jízdě. GPS spolu s rychlostí jízdy zaznamenává trasu Vaší cesty a Vy si ji později můžete prohlédnout na v softwarové aplikaci spolupracující s Google Maps.
Huawei Y5 Black

LCD DISPLEJ A ČESKÉ MENU

Důležitou součást výbavy je přehledný 2,7” LCD displej, který Vám zpříjemní a usnadní nastavení parametrů nahrávání či kontrolu záběru z autokamery TrueCam A6. Menu kamery je kompletně v českém jazyce a je koncipováno jednoduchou strukturou, která zajišťuje jeho intuitivnost, takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky.
Huawei Y5 Black

VÝMĚNNÉ POLARIZAČNÍ A UV FILTRY (DOPLŇKOVĚ)

Autokamera umožňuje jednoduché a rychlé nasazení polarizačních CPL filtrů nebo UV filtrů, které Vám zajistí ještě vyšší kvalitu záběrů. Polarizační CPL filtr odstraňuje odlesk z palubní desky, takže Vaše videa zbaví nežádoucích světelných odrazů. UV filtr pak zvyšuje sytost a živost barev, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar vzdáleného obzoru. Výměnné filtry nejsou součástí balení.
 Obsah balení TrueCam A6 - kamera do auta

 • full hd kameru truecam a6
 • zadní hd kameru
 • nalepovací 3m držák
 • přísavný držák 2x
 • nástavec a6 (použitelný s 3m držákem i přísavkou)
 • usb kabel
 • hdmi kabel
 • autonabíječka
 • ochranný obal
 • manuál


Video-recenze TrueCam A6 - kamera do auta

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Hodnocení produktu

91%

Statistika hodnocení

 • 81%
  89
 • 13%
  14
 • 3%
  3
 • 1%
  1
 • 3%
  3
106
Zákazníků DOPORUČUJE tento produkt
4
Zákazníků NEDOPORUČUJE tento produkt

Pavel 20.12.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Truecam jsem měl v předchozím autě, nyní jsem volil tento model kvůli zadní kamerce. Nalepení držáku na m3 je super. Nešikovné je napájení zadní kamery, které je vedeno z přední kamery - konektor se zapojuje zespodu přední kamery a konektor není "zalomen" do 90°, takže kabel vede cca 4cm pod přední kameru než lze rozumně ohnout nahoru pod tapecírung střechy. Pokud bych chtěl umístit do držáku ještě GPS modul (chci a budu muset řešit přes prodlužku USB kabelu), tak bych měl napájecí kabel zadní kamery asi 10cm pod zpětným zrcátkem) Změna umístění napájení na těle kamery by byla žádoucí.

Ověřený zákazník 02.12.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Ověřený zákazník 22.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Krátký kabel k zadní kameře.

Miras 10.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Opravdu čistý obraz a čitelné RZ, na zadní kameru dostatečně dlouhý kabel i na Tucsona

Milan 02.10.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze
Příslušenství TrueCam A6 - kamera do auta
Alternativní produkty TrueCam A6 - kamera do auta


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.