info
info
Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition
Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bo...

6 289 Kč

5 198 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition

Sony Ericsson C902 působí velmi dobrým dojmem. Tělo je vyrobeno z nerezové oceli, na které neulpívají otisky prstů. Zalíbit by se měl na první pohled především díky tenké konstrukci, která činí pouhých 10,5 mm, čímž tato novinka získává titul „nejtenčí Cyber-shot“. Rozměry celého telefonu jsou pak 1....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme podobné produkty od jiné značkyProdukty

1 2 3 4 5 ... 281 2 3 4 5 ... 28

Popis produktu Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition

Sony Ericsson C902 působí velmi dobrým dojmem. Tělo je vyrobeno z nerezové oceli, na které neulpívají otisky prstů. Zalíbit by se měl na první pohled především díky tenké konstrukci, která činí pouhých 10,5 mm, čímž tato novinka získává titul „nejtenčí Cyber-shot“. Rozměry celého telefonu jsou pak 108 x 49 x 10,5 milimetru a hmotnost ještě dostatečných 107 gramů, což má na svědomí použitý materiál – nerezová ocel. Novinka bude nabízena ve dvou barevných provedení, zatímco černé (Swift Black) zvolí spíše muži, červené (Luscious Red) je zaměřeno pro ženy.

Na přední straně telefonu se nachází pouze dvou palcový TFT displej, okolo kterého se poprvé objevilo 8 senzorových tlačítek. Ta slouží k rychlému a jednoduchému nastavení fotoaparátu. Nad displejem si můžeme všimnout reproduktoru pro hovory, názvu výrobce, kamerky pro videohovory a senzoru, který reguluje podsvětlení displeje v závislosti na okolním světle. Pokud se tedy budete pohybovat venku na přímém slunci, pak bude displej podsvětlený více, aby se zlepšila jeho čitelnost. Naopak v noci bude jeho podsvětlení co nejmenší. Tím se šetří baterie telefonu. Pod displejem si své místo našla jako vždy numerická klávesnice spolu s ovládacím blokem. Nechybí ani název proslulé značky Cyber-shot.

Na pravém boku si našlo své místo dvojice tlačítek pro regulaci hlasitosti a spoušť fotoaparátu. Na levém boku pak nalezneme pouze konektor Fast-port. Dírku pro uchycení šňůrky u této novinky nehledejme. Nyní přecházíme na spodní bok, který skýtá pouze mikrofon. Na horním boku se nic nenachází. A teď to nejlepší, zadní strana telefonu je totiž zřejmě tou nejdiskutovanější částí na celé novince. Nabízí totiž 5 Mpx fotoaparát, který je chráněn velmi zajímavou krytkou. Objektiv fotoaparátu je chráněn rovnou celou posuvnou horní částí telefonu. Mechanismus se posouvá lehce i jednou rukou, jen musíte nejprve vědět, jak na to. Na zadní straně se dále nachází logo výrobce, název značky Cyber-shot a reproduktor. Ten je bohužel umístěn ve spodní části, takže se mi velmi často stávalo, že mi hrála hudba jakoby do ruky, ve které jsem telefon držel, a to mi celkem dost kazilo dobrý dojem z reprodukce. Pod ocelovým krytem baterie se nachází slot pro kartu operátora a vedle něj také slot pro paměťové karty Memory Stisk Micro (M2).

Švédsko-japonský výrobce vybavil model C902 numerickou klávesnicí, která je v kaskádovitém uskupení. To má za následek mnohem lepší orientaci. Nyní však musím od chvály také upustit. Tlačítka v levém bloku jsou totiž nesmírně tuhá, až to brání v pohodlí psaní. V prostředním a pravém bloku jsou již tlačítka naštěstí v pořádku. Doufejme, že se jedná pouze o neduh u tohoto prototypu. Dále nás také ve špatném slova smyslu překvapilo podsvícení numerické klávesnice. Podsvíceny jsou spíše vodorovné mezery než samotná tlačítka. Podívejte se sami na ilustrační fotografii, jak (špatně) na tom podsvícení klávesnice u prototypu je.

Sony Ericsson C902 nabízí Li-Pol baterii s kapacitou 930 mAh. Jedná se o standardní údaj, který můžeme spatřit i u mnoha dalších telefonů švédsko-japonského výrobce. Během testování nám telefon vydržel s průměrnou denní zátěží, (tzn. několik hodin poslechu hudby, pořízení několika fotografií, brouzdání po internetu a uskutečnění několika hovorů) zhruba 2 až 3 dny v zápřahu. Ještě doplním, oficiální informace hovoří o pohotovostní době maximálně 400 hodin (v GSM sítích) nebo 350 hodin (v sítích UMTS) a o max. době hovoru 540 minut (GSM) nebo 210 minut (UMTS).

Sony Ericsson C902 nabízí TFT displej s rozlišením QVGA (240 x 320 pixelů). Dokáže sice zobrazit až 262 tisíc barev, ale jeho úhlopříčka činí bohužel pouhé 2 palce. Důvod je jednoduchý. Výrobce totiž novinku po stranách displeje osázel 8-mi senzorovými tlačítky, která slouží pro rychlejší ovládání fotoaparátu Cyber-shot. Čitelnost displeje na slunci není ani tentokrát ideální. V nastavení nám jako vždy alespoň trochu pomůže možnost zvolit si hodnotu jasu. Nechybí různá témata, pozadí nebo nastavení velikosti hodin v pohotovostním režimu.

Sony Ericsson C902 nabízí TFT displej s rozlišením QVGA (240 x 320 pixelů). Dokáže sice zobrazit až 262 tisíc barev, ale jeho úhlopříčka činí bohužel pouhé 2 palce. Důvod je jednoduchý. Výrobce totiž novinku po stranách displeje osázel 8-mi senzorovými tlačítky, která slouží pro rychlejší ovládání fotoaparátu Cyber-shot. Čitelnost displeje na slunci není ani tentokrát ideální. V nastavení nám jako vždy alespoň trochu pomůže možnost zvolit si hodnotu jasu. Nechybí různá témata, pozadí nebo nastavení velikosti hodin v pohotovostním režimu.

Veškerý multimediální obsah nalezneme v nabídce média (a také ve správci souborů, který se nachází v menu uvnitř nabídky organizér). Poté máme na výběr, jakou cestu dále zvolíme. Můžeme otevřít obrázky, hudební přehrávač, video přehrávač, hry, RSS čtečku a nebo nastavení, ve kterém se nachází pouze způsob zobrazení (na výšku, na šířku nebo automatické převrácení obrazu pomocí gyroskopu).

Začneme s hudebním přehrávačem. Sony Ericsson vybavil tuto novinku hudebním přehrávačem, který se velmi podobá známému Walkmanu ve verzi 3.0. Skladby jsou tříděny podle ID3 tagů, nechybí rozšířené stereo, obrázek alba, opakování, náhodné přehrávání a lze také vytvářet playlisty. K dispozici bohužel není funkce SensMe. Sony Ericsson C902 nabízí ekvalizér, v kterém máte na výběr z režimů: Normal, Bass, Mega Bass, Voice a Treble boost.

Zabavit dokáže také stereo FM rádio, které disponuje funkcí RDS. Lze použít i funkci TrackID. Sony Ericsson C902 nabízí trojici aplikací pro úpravu multimédií: VideoDJ, MusicDJ a PhotoDJ. K telefonu bohužel nejspíš nebude dodávána žádná paměťová karta (telefon podporuje karty Memory Stick Micro až do velikosti 8GB). Postačit tak bude muset alespoň zprvu vnitřní paměť o velikosti 160 MB. Námi testovaný prototyp však nabízel pouze 38 MB úložného prostoru.

Samozřejmostí je přítomnost JAVA 2.0 s podporou 3D. V telefonu byla předinstalována dvojice her: Need for Speed ProStreet, a FotoQuest Fishing. Sony Ericsson C902 sice nenabízí vestavěný GPS modul, ale i tak jsou již v telefonu přichystané některé aplikace spolupracující například s HGE-100. Nechybí ani klasické mapy v podobě Google Maps. V případě navigace v autě však bude limitující nepříliš velký 2 palcový displej.

Jedním z největších lákadel na Sony Ericssonu C902 bude bezesporu fotoaparát. Ten nabízí maximální rozlišení 5 Mpx, autofocus, xenonový blesk, až 3,2x digitální zoom, zrcátko pro autoportréty, redukci červených očí, širokou paletu nastavení a také objektiv krytý velmi chytře posuvnou horní částí telefonu. Sony Ericsson C902 je druhý telefon výrobce, který nabízí funkci detekce tváře. Již během testování této novinky u modelu C702 jsme zjistili, že telefon dokáže rozeznat a označit obdélníčkem na displeji obličej až na vzdálenost 2 metrů. Sony Ericsson C902 je také možné bez problémů postavit na levý bok, takže lze jednoduše využít například samospoušť.

Prostředí fotoaparátu je na chlup stejné s tím, které již známe z modelů řady Cyber-shot od švédsko-japonského výrobce. V nastavení nechybí režimy (normální, panorama, rámečky, BestPic - sekvence snímků), scény (automaticky, krajina v šeru, portrét v šeru, krajina, portrét, pláž nebo sníh, sport, dokument), rozlišení fotografie (5 Mpx, 3 Mpx, 1 Mpx, VGA), zaostření (automaticky, detekcí tváře, makro režim, nekonečno), aktivace přisvětlení, samospoušť, vyvážení bílé, efekty (vypnuto, černobíle, negativ, sépiová kost, solarizace) a další nastavení (kvalita fotografie, pohled pořízeného snímku, přidání GPS souřadnic, uložit do, zvuk závěrky). Novou zajímavou funkcí je možnost přidat současnou pozici ke snímkům, kde byly pořízeny díky případně dokoupenému headsetu HGE-100 s GPS navigací Wayfinder Navigator 7. Bohužel jsme tuto funkci nemohli otestovat, neboť byla zatím nefunkční. Pořízené fotografie je možné následně upravit nebo odeslat přímo do blogu.

Premiéru si zde odbude 8 senzorových tlačítek, která se vždy při aktivaci fotoaparátu modře rozsvítí. Na pravé straně vedle displeje se nachází čtveřice tlačítek, díky kterým lze rychle a jednoduše přepínat mezi fotoaparátem, kamerou, galerií a nastavením zaostření. Druhá čtveřice ikonek, nalevo od displeje, obsluhuje režimy, scény, samospoušť a xenonový blesk. Na první pohled vypadají sice náramně, ale po několika dnech možná sami zjistíte, že je díky nim TFT displej pro vás až příliš malý a začnete si říkat, proč nejsou jednotlivé funkce fotoaparátu přiděleny jako vždy k tlačítkům na numerické klávesnici. Odpověď je jednoduchá, Sony Ericsson C902 je prostě tak trochu jiný Cyber-shot, kterému jde také o jistou exkluzivitu a eleganci. Bohužel na úkor velikosti displeje. Výrobce dále vybavil tento nejtenčí Cyber-shot schopností nahrávat video v maximálním rozlišení QVGA (320 x 240 pixelů) s 30 snímky/s ve formátu mp4. Nechybí noční režim, efekty nebo vyvážení bílé.

Sony Ericsson C902 v sobě ukrývá 5 opakovaných budíků, kalendář s možností zobrazení měsíce nebo týdne, poznámky, úkolovník, časovač, stopky, kalkulačku (bohužel stále pouze se základními operacemi plus, mínus, krát, děleno, procenta a rovná se), diktafon a paměť kódů. Co se týče datové výbavy, novinka přináší kvarteto datových služeb, tedy GPRS, EDGE, 3G a HSDPA. Nechybí kamerka pro videohovory na přední straně. Rychlá data se budou jistě hodit například při stahování map do GPS aplikací nebo pro surfování pomocí vestavěného HTML prohlížeče NetFront, u kterého se nyní objevuje možnost automatického překlopení displeje (pomocí gyroskopu). Z výbavy se pochopitelně nevytratily ani další funkce, jako například RSS čtečka nebo emailový klient. S počítačem lze telefon propojit skrze dodávaný USB kabel (USB 2.0) nebo bezdrátově pomocí Bluetooth 2.0 (včetně profilu A2DP pro bezdrátový poslech hudby).

 • Rozměry 108 x 49 x 10,5 milimetru
 • Hmotnost 107 gramů
 • Konstrukce  klasická
 • Barevné provedení  černé (Swift Black), červené (Luscious Red)
 • Sítě Quad - band GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz + UMTS 2100 MHz
 • Displej aktivní, typu TFT, rozlišení 240 x 320 px, 262 tisíc barev, úhlopříčka 2 palce
 • Paměť 160 MB vnitřní + paměťové karty Memory Stick Micro
 • Operační systém ne / (vlastní UI)
 • Organizační funkce e-mailový klient s přílohami a automatickým stahováním, kalendář, úkolovník, poznámky, kalkulačka, časovač, stopky, 5 opakovaných budíků, synchronizace s PC, čtečka RSS kanálů
 • Multimédia 72-hlasá polyfonie, reálné tóny, hudební přehrávač (ve stylu Walkman 3.0, nechybí Mega Bass), FM rádio s RDS, přehrávač videosekvencí ve formátech 3GP a MP4, TrackID, PhotoDJ, VideoDJ, PlayNow, MusicDJ, JAVA 2.0 s podporou 3D, webový prohlížeč NetFront
 • Fotoaparát 5,0 Mpx (2592 x 1944 pixelů), autofocus, xenonový blesk, až 2,5x digitální zoom, redukce červených očí, detekce tváře, stabilizátor obrazu, scény, vyvážené bílé, pokročilé efekty, panorama, BestPic, automatické otočení fotografie
 • nahrávání QVGA (320 x 240 px) videa s 30 snímky/s ve formátu mp4
 • přední VGA kamerka pro videohovory
 • Datové funkce USB 2.0 (Fast-port konektor, podpora Mass Storage), Bluetooth 2.0 (profil A2DP)
 • GPRS (třída 10), EDGE (třídy 10), UMTS (až 384 kb/s), HSDPA (až 3,6 Mb/s)
 • Baterie a výdrž Li-Pol 930 mAh
 • Hovor: 9 hodin(GSM), 3 hodiny 30 minut (UMTS)
 • Pohotovostní režim GSM/UMTS: 400 hodin/350 hodinObsah balení Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition

mobilní telefonbaterienabíječka do sítěstereofoní headsetusbdatový kabelmanuálcdzáruční list


Navštivte náš youtube kanál
SONYERICSSON Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition 3A1005089 Náhled Sony Ericsson C902 Titaniun Silver James Bond edition Product #: 3A1005089 stars, counts Regular price: Kc 6 539 6289
Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Po-Pá 9-18 hod.
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.