info
info

Možnosti platby

 

Na Huramobilu můžete zaplatit několika platebními metodami. Doporučujeme platební metody, které provedou okamžitou transakci a můžeme pro vás zboží rychleji expedovat.

 

Online platební kartou

Doporučujeme

Cena: ZDARMA

Zaplatíte pohodlně a online přes zabezpečenou a šifrovanou platební bránu České spořitelny a nemusíte se ničeho obávat. Akceptujeme karty MasterCard, Visa, Visa Electron a Maestro. Transakce je okamžitá a zpracování objednávky rychlejší. Platba je zabezpečená.


Hotově/kartou při převzetí v naší prodejně

Doporučujeme

Cena: ZDARMA

Vyzvedněte si objednávku v naší prodejně na adrese Bělehradská 68, Praha 2 a zaplaťte až při odběru. Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. V hotovosti přijímáme pouze české koruny.

 

Převodem na bankovní účet

Cena: ZDARMA

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést. Po zaplacení a zaevidovaní platby vám zboží zašleme vybraným způsobem dopravy. V den expedice zásilky vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Následující den je dobré být na telefonu a na udané dodací adrese. Nejsme schopni ovlivnit čas doručení, proto doporučujeme, abyste si zásilky nechali zasílat například do vašeho zaměstnání, nebo tam, kde je celý den někdo přítomen.

 

Platba na dobírku

Cena: 39 Kč

Platíte přepravci při převzetí zboží přímo na vámi určené adrese. Většinou je možná pouze platba v hotovosti, upozorňujeme, že Česká pošta nepřijímá platební karty.

 

Nákup na splátky

Chtěli byste koupit něco sobě nebo svému blízkému a nemáte potřebnou hotovost? Využijte možnost nákupu na splátky přes společnost Cofidis. Po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky Cofidisu, kde vyplníte splátkový formulář. Do 24 hodin Vás splátková společnost e-mailem informuje o schválení nebo zamítnutí splátek.


arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.