info
info

DJI RS 3 Pro

star star star star star 
 100% 

DJI RS 3 Pro, rozšiřující výkonné funkce řady Ronin, je pokročilou, komplexní platformou rozšíření kamer, která tvůrcům videí i profesionálním týmům poskytuje koordinovaná řešení pro natáčení. S DJI RS 3 Pro není nic nemožné.Profesionální design. Zvládne i velké užitečné zatížení RS 3 Pro disponuje ....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...

22 990 Kč

19 000 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 73 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 2 299,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...
 • Výrobce: DJI
 • Kód: CP.RN.00000219.01

Garance nejlepšího nákupu

99% zákazníku Heureka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,5 dne.Popis produktu DJI RS 3 Pro

DJI RS 3 Pro, rozšiřující výkonné funkce řady Ronin, je pokročilou, komplexní platformou rozšíření kamer, která tvůrcům videí i profesionálním týmům poskytuje koordinovaná řešení pro natáčení. S DJI RS 3 Pro není nic nemožné.

DJI RS3 Pro

Profesionální design

Zvládne i velké užitečné zatížení
RS 3 Pro disponuje prodlouženými rameny os z uhlíkových vláken, díky čemuž poskytuje více prostoru pro vyvážení pro profesionálních kamer, takže se perfektně hodí pro kamery jako jsou Sony FX6 nebo Canon C70 s objektivy 24-70 mm f/2,8, což rozšiřuje kreativní možnosti.

Nová prodloužená spodní rychloupínací destička [1] zajišťuje stabilnější upevnění kamery a je vhodná pro instalaci podpěry objektivu pro bezpečnější uchycení sestavy.

Aby byl proces vyvažování snazší, byl přidán knoflík pro jemné doladění osy náklonu, který umožňuje přesnější pohyb kamery vpřed nebo vzad, s přesností dokonce až na milimetry. Díky komponentům potaženým Teflonem® lze RS 3 Pro vyvážit s menším třením a nižším odporem, a to i při montáži těžkých kamer.

Automatické zamykání os
RS 3 Pro vám umožňuje začít rychle natáčet, abyste nikdy nezmeškali jediný záběr. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny tři osy se automaticky odemknou a rozbalí, což vám umožní začít natáčet během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku, díky čemuž bude přenos výrazně efektivnější. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a RS 3 Pro se automaticky složí a uzamkne.

Velkokapacitní užitečné zatížení
Optimalizovaný konstrukční design RS 3 Pro zajišťuje, že jeho hmotnost zůstává, stejně jako u RS 2, pouhých 1,5 kg (to zahrnuje gimbal, bateriový grip a dvouvrstvé rychloupínací destičky), zatímco jeho nosnost je robustních 4,5 kg, díky čemuž poskytuje účinnou podporu v lehkém těle (zkontrolujte kompatibilitu kamery).

Bezdrátové ovládání závěrky
Díky technologii Dual-Mode Bluetooth je RS 3 Pro schopen dosáhnout efektivního a spolehlivého bezdrátového ovládání závěrky. [2] Po úvodním spárování přes Bluetooth můžete ovládat natáčení videa a pořizování fotografií pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Dříve spárovaná kamera se při každém dalším použití automaticky znovu připojí, což vám ušetří čas (zkontrolujte kompatibilitu kamery).

Okamžité přepínání režimu
Pouhým posunutím nového přepínače Režimu Gimbal můžete přepínat mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. U režimu FPV lze také zvolit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom, což vám umožní připravit vaše vybavení a rychle začít natáčet.

Čím větší, tím lepší
Velký, vestavěný 1,8palcový plně barevný dotykový OLED displej zvětšuje velikost obrazovky o 28 % ve srovnání s RS 2, takže nastavování parametrů, kontrola stavu snímání a zaměřování sledovaných objektů je neuvěřitelně pohodlné. [3] Díky přepracovanému uživatelskému rozhraní je navíc každé nastavení intuitivnější a přesnější. OLED displej také nabízí vyšší jas než obrazovka LCD u RS 2, má nižší spotřebu energie a je lepší pro venkovní použití.

DJI RS3 Pro

Profesionální stabilizace

Elegantní konstrukce z uhlíkových vláken
Ramena RS 3 Pro jsou zkonstruována z vrstvených plátů neřezaných uhlíkových vláken, stejně jako tomu bylo u Ronin 2. Díky tomu jsou lehčí a pevnější než materiál ze spojovaných uhlíkových vláken použitý u RS 2, což zvyšuje pevnost a snižuje hmotnost, takže odolá ještě náročnějším prostředím natáčení.

Další vývoj RS stabilizace
Díky třetí generaci stabilizačních algoritmů RS poskytuje RS 3 Pro výrazně vyšší stabilitu v jakékoli situaci. Data z laboratorních vzorků ukazují, že RS 3 Pro poskytuje 20% zvýšení stability oproti RS 2, bez námahy zvládá záběry z nízkých úhlů, natáčení za běhu nebo přepínání mezi vysokými a nízkými polohami (porovnání dat testování stabilizace).

Získejte dokonale plynulé výsledky
Když je aktivován režim SuperSmooth, RS 3 Pro zvýší točivý moment motoru, aby se dále zlepšila stabilizace, a umožní tak pořídit stabilní záběry i v situacích s rychlým pohybem nebo při použití objektivů s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.

DJI RS3 Pro

Profesionální ostření

LiDAR asistent
Pro usnadnění ostření je u RS 3 Pro použita technologie ostření LiDAR známá z Ronin 4D. Nový LiDAR Range Finder (RS) dokáže promítnout 43 200 zaměřovacích bodů na vzdálenost 14 metrů. [4]

Je také vybaven vestavěnou kamerou s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 30 mm a širokým zorným polem 70°, který vyhovuje potřebám ostření ve většině situací.

Ve srovnání s konvenční technologií ostření se systém ostření LiDAR nemusí spoléhat na povrchovou strukturu objektu. To je užitečné zejména v prostředí se slabým osvětlením nebo komplikovaných situacích s více objekty a výsledkem je výjimečně stabilní zaostření.

Podporuje režimy Wide i Mode. V režimu Wide hledáček automaticky detekuje objekt a zaostří. V režimu Spot mohou uživatelé objekt označit ručně nebo na něj klepnout.

Zcela nový ostřící motor
Motor DJI RS Focus Motor nové generace (2022) poskytuje třikrát silnější točivý moment (až 1 N·m) a snižuje hlučnost o 50 %. To přináší plynulejší ostření a snižuje vliv na záznam zvuku. Má také rychloupínací strukturu, která pro rychlejší použití umožňuje snadnou montáž bez jakýchkoli nástrojů.

Cinematický autofocus
Spojení zaostřovacího systému LiDAR Range Finder s novým zaostřovacím motorem mimo jiné umožňuje používat cinematické automatické zaostřování na manuálních objektivech. Jedním stisknutím tlačítka M na gimbalu rychle a bez námahy přepnete mezi manuálním ostřením a automatickým ostřením.

Po kalibraci manuálních objektivů lze do zaostřovacího motoru uložit několik kalibračních profilů objektivů, takže není třeba je před dalším použitím znovu kalibrovat. Některé filmové objektivy [5] lze dokonce připojit přímo k zaostřovacímu motoru pro automatické zaostřování bez nutnosti kalibrace.

Uživatelé mohou také LiDAR Range Finder a zaostřovací motor připojit přímo ke kameře a pracovat s nimi nezávisle na gimbalu, což umožní automatické ostření na manuálních objektivech i s externí baterií. [6]

ActiveTrack Pro
Sledování objektů u série Ronin nebylo nikdy přesnější a citlivější. ActiveTrack Pro nové generace může přímo číst snímky z kamery zabudované v LiDAR Range Finder, aniž by potřeboval Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter). LiDAR Range Finder kromě toho obsahuje samostatně vyvinutý čip identický s čipem z Ronin 4D, který zvyšuje výpočetní výkon ActiveTrack Pro více než 60krát ve srovnání s ActiveTrack 3.0 na Ronin Image Transmitter.

Při použití ActiveTrack Pro můžete objekt přímo sledovat nebo označit na dotykové OLED obrazovce RS 3 Pro. [7] Latence živého vysílání je snížena na pouhých 40 ms, tedy o 60 % méně než u vysílače Ronin Image Transmitter, což umožňuje svižné sledování, i když se objekt pohybuje rychle. Díky akcelerátoru neuronové sítě dokáže identifikovat a sledovat cíle, i když je jich mnoho a jsou daleko.

DJI RS3 Pro

Profesionální přenos videa

Rychlá montáž
RS 3 Pro je možné spárovat se zcela novým DJI Transmission a nabídnout tak řešení přizpůsobené konkrétnímu natáčení. DJI Video Transmitter může být napájen přímo z RS 3 Pro a lze jej pohodlně namontovat na spodní část pomocí adaptéru, bez potřeby další baterie, což snižuje zátěž pro vaše ruce.

Bezdrátový přenos s dlouhým dosahem
O3 Pro Video Transmission umožňuje až 6km dosah [8] přenosu videa a zvuku s ultra nízkou latencí, stejně jako automatické frekvenční přeskakování mezi pásmy 2,4 GHz, 5,8 GHz a DFS, což poskytuje působivě stabilní a nerušené vzdálené monitorování.

Koordinované natáčení
DJI High-Bright Remote Monitor podporuje živé vysílání v rozlišení 1080p/60fps, ale také jeden vysílač s více přijímači. V režimu Control lze současně použít dva přijímače pro společné ovládání gimbalu RS 3 Pro, ostření a parametrů kamery pro komplexní příjem, monitorování a ovládání.

DJI RS3 Pro

Profesionální bezdrátové ovládání

Ovládání gimbalu a ostření [9]
High-Bright Remote Monitor Dálkový monitor s vysokým jasem lze pro ovládání gimbalu a přesné zaostřování použít s rukojetí Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro.

Je také vybaven vestavěným gyroskopickým senzorem, který dokáže bez dalšího příslušenství proměnit vzdálený monitor na samostatný pohybový ovladač pro RS 3 Pro pro dosažení složitějších pohybů kamery z jedoucího vozidla nebo na jeřábu.

Plynulé bezdrátové ovládání kamery
Když je RS 3 Pro namontován na nosiče, jako je jeřáb, cable cam nebo přísavný držák vozidla, režim Mirror Control umožní bezproblémové bezdrátové ovládání odkudkoli na scéně. Tento režim umožňuje přímé ovládání základního menu bezzrcadlovek Sony [5] prostřednictvím vzdáleného monitoru, to vše bez nutnosti fotoaparát odpojovat.

DJI RS3 Pro

Profesionální ekosystém

Rozsáhlá rozšiřitelnost
Díky dvěma portům RSA/NATO a portu baterie lze RS 3 Pro připojit k různému příslušenství, jako jsou Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle a nová rukojeť DJI Briefcase Handle, takže flexibilně splní různé požadavky natáčení.

Řešení pro jakýkoli scénář
S protokolem DJI RS SDK mohou nyní výrobci třetích stran a jednotliví vývojáři vytvářet přizpůsobená řešení pro RS 3 Pro. Ať už natáčíte z jedoucího vozidla, s jeřábem či Steadicamem, s cable cam či sliderem, RS 3 Pro vám nabídne komplexní řešení natáčení a větší kreativní možnosti.

DJI RS3 Pro

Ronin Image Transmitter [10]
RS 3 Pro podporuje dvě oficiální řešení přenosu videa. Kromě DJI Transmission poskytuje Ronin Image Transmitter živé HD vysílání, dálkové ovládání gimbalu a kamery, ActiveTrack 3.0, Force Mobile a mnoho dalších funkcí, které nezávislým kameramanům a malým týmům přináší komplexní monitorování a ovládání.

Nová Briefcase Handle [10]
Přepracovaná rukojeť Briefcase Handle je pro pohodlné skladování skládací a je dodávána s novou ergonomickou rukojetí, která usnadňuje a urychluje instalaci a přepínání do režimu Briefcase. Vestavěný adaptér a montážní otvory 1/4"-20 lze pro ulehčení natáčení připojit k externím monitorům, díky čemuž bude pohyb kamery při nízkém úhlu intuitivnější.

DJI RS3 Pro

Poznámky:
[1] K dispozici pouze při nákupu komba.
[2] Podrobné informace o podporovaných modelech kamer naleznete v seznamu kompatibilních kamer.
[3] Vyžaduje se pro použití s LiDAR Range Finder (RS) nebo Ronin Image Transmitter.
[4] Testováno v prostředí bez jasných světel. Za normálních podmínek snímání je detekční vzdálenost lidských objektů 7 metrů.
[5] Podrobné informace o podporovaných modelech kamer naleznete v technickém listu.
[6] Při použití s RS 3 Pro je stále nutná kalibrace manuálních objektivů.
[7] Použitelné pouze ve světlých prostředích s předměty, které mají rozlišitelné vlastnosti a/nebo povrchovou texturu.
[8] Měřeno v režimu Control s vyhověním FCC ve standardním prostředí bez rušení.
[9] High-Bright Remote Monitor, Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels a DJI Force Pro se prodávají samostatně.
[10] Dostupné prostřednictvím nákupu komba nebo samostatného nákupu.Obsah balení DJI RS 3 Pro

 • 1x DJI Gimbal
 • 1x DJI BG30 Grip
 • 1x DJI Carrying Case
 • 1x DJI USB-C 40cm nabíjecí kabel
 • 1x DJI Lens-Fastening Support (Extended)
 • 1x DJI Extended Grip/Tripod (Metal)
 • 1x DJI Quick-Release Plate (Arca-Swiss/Manfrotto)
 • 1x DJI Briefcase Handle
 • 1x DJI USB-C 30cm Multi-Camera Control kabel
 • 1x DJI D-Ring Camera Mounting Screw 1/4""-20 (DJI Screw Kit)
 • 1x DJI Screw 1/4""-20 (DJI Screw Kit)


Video-recenze DJI RS 3 Pro

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Porovnat tento produkt s jinými

DJI RS 3 Pro

Parametry DJI RS 3 Pro

Konstrukce

PartNumber
CP.RN.00000219.01
Barva
Černá
Pro typ zařízení
Fotoaparáty
Způsob upevnění
1/4" závit
Maximální zatížení
4500g
Výdrž baterie
12h
Hmotnost
1500g

Konektivita

Wi-Fi
Ne
Bluetooth
Ano
Konektory
USB-C
Podpora Android
Ano
Podpora iOS
Ano

Módy

Panoramatický mód
Ano
Časosběrný mód
Ano

Vlastnosti

Teleskopická rukojeď
Ne
Dotykový displej
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Integrovaná powerbanka
Ne
Stativová trojnožka
Ano
Obouruční držák
Ano
Ovládání přes aplikaci
Ano
Vodotěsný
Ne
 
více parametru

Příslušenství DJI RS 3 Pro


1 2 3 4 5 ... 91 2 3 4 5 ... 9
Alternativní produkty DJI RS 3 Pro


arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.