info
info

Xiaomi YI Small Ants IP domácí kamera s nočním viděním

5

DOMÁCÍ HLÍDAČ S OKEM DRAVCE. Umístěte YI IP HOME kameru kamkoliv do Vaší domácnosti a mějte domov pod dozorem na dosah ruky. Díky obousměrnému přenosu zvuku a skvělé kvalitě obrazu můžete komunikovat se členy rodiny, ať už jste kdekoliv. YI IP Home Camera disponuje kvalitním snímačem a objektivem, ....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
1 409 Kč   Akce platí do 31.01.2018

1 161 Kč

960 Kč bez DPH
  • Výrobce: Xiaomi
  • Kód: IRXIACAMHOME

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu Xiaomi YI Small Ants IP domácí kamera s nočním viděním

Huawei Y5 Black

DOMÁCÍ HLÍDAČ S OKEM DRAVCE

Umístěte YI IP HOME kameru kamkoliv do Vaší domácnosti a mějte domov pod dozorem na dosah ruky. Díky obousměrnému přenosu zvuku a skvělé kvalitě obrazu můžete komunikovat se členy rodiny, ať už jste kdekoliv. YI IP Home Camera disponuje kvalitním snímačem a objektivem, který zajistí výborný obraz za všech světelných podmínek. Navíc v HD (1280x720 - 20fps) rozlišení, což je v této cenové kategorie spíše výjimkou. Není podstatné, kam chytrou IP kameru postavíte - vždy zaznamená to nejdůležitější ve skvělé kvalitě.  Podporuje karty microSD až do velikosti 32GB.

Huawei Y5 Black

NOČNÍ VIDĚNÍ NENÍ PROBLÉM

Pro YI IP HOME kameru nejsou žádný problém ani noční záběry - disponuje totiž 8 infračervenými LED, které osvítí scénu pro člověka neviditelným infračerveným spektrem (až 5 metrů), a kamera tak vidí i ve tmě. Může tak skvěle posloužit jako domácí chůvička nebo pro hlídání bytu, domu chaty, či garáže ve dne i v noci.
Huawei Y5 Black

OBOUSMĚRNÝ PŘENOS ZVUKU PRO KOMUNIKACI ODKUDKOLIV

Kamera YI IP HOME v sobě obsahuje integrovaný mikrofon i reproduktor, díky čemuž lze skrze ni komunikovat. Jednoduše do aplikace v mobilním telefonu můžete mluvit a Váš hlas se přenese přímo do kamery. Můžete být přitom stovky kilometrů od svého domova. Díky mikrofonu v těle kamery Vám mohou Vaši blízcí z domova odpovědět. Tímto způsobem lze nejen komunikovat se členy rodiny na míle daleko (podobně jako přes známe počítačové komunikátory), ale třeba i hlídat a okřiknout domácího mazlíčka, který zrovna demoluje Váš nábytek.
Huawei Y5 Black

SENZOR POHYBU A UPOZORNĚNÍ DO MOBILNÍHO TELEFONU

Díky aplikaci v mobilním telefonu sice můžete sledovat Váš domov kdykoliv a kdekoliv, ale většina uživatelů spíše ocení, pokud Vás kamera upozorní, až když se skutečně něco děje. Integrovaný senzor pohybu zašle upozornění do Vašeho mobilního telefonu v případě, že kamera zachytí pohyb ve Vašem domě. Ihned se tak můžete přesvědčit, zda se jedná o nezvané hosty či třeba jen planý poplach, který způsobil Váš pes.
Obsah balení

- YI IP HOME kamera
- Napájecí USB kabel a adaptér do zásuvky
Huawei Y5 Black

Stáhnutí aplikace:

1) Android

2) Apple

 

!!!UPOZORNĚNÍ - Ve videu se uvádí 4x optický zoom, bohužel se jedná pouze o 4x digitální. Cena uvedená ve videu byla platná v době uvedení videa. Momentálně je cena změněná!!!Video-recenze Xiaomi YI Small Ants IP domácí kamera s nočním viděním3D zobrazení Xiaomi YI Small Ants IP domácí kamera s nočním viděním


Alternativní produkty Xiaomi YI Small Ants IP domácí kamera s nočním viděním


Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.