info
info
Dle výrobce...
Dle OS...

TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

star star star star star 
 90% 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI. - Vysoce kvalitní FULL HD záznam v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296- Nekonečné nahrávání díky časové smyčce- Detekce rychlostních radarů, křižovatek a míst, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti- Speciální funkce TACHOMETR pro zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálen....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
3 999 Kč   Akce platí do 29.02.2020

2 989 Kč

2 470 Kč bez DPH

Přikupte až 2 produkty se slevou 81 Kč

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Tyto produkty mužete přikoupit se SLEVOU 81 Kč...
 • Výrobce: Truecam
 • Kód: TRUECAMA7S

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- Vysoce kvalitní FULL HD záznam v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296
- Nekonečné nahrávání díky časové smyčce
- Detekce rychlostních radarů, křižovatek a míst, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti
- Speciální funkce TACHOMETR pro zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálenosti blížících se radarů
- Detekce pohybu, díky které kamera začne pořizovat záznam, když snímač zaregistruje pohyb
- Zamykání záznamů, které ochrání záznamy před nechtěným přepsáním
- Automatické zamykání záznamů při nehodě díky čidlu G-senzor
- Noční režim zajišťující kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách
- LED přisvícení například pro dokumentaci nehody při špatných světelných podmínkách
- GPS modul zaznamenávající trasu a rychlost jízdy
- Funkce WDR, díky které se kamera vypořádá s obtížnými kontrastními záběry
- Možnost během natáčení rychle pořídit fotografii
- Vtipné komentáře herce Karla Zimy
- LCD displej usnadňující nastavení a zajišťující kompletní přehled
- Intuitivní ovládání díky jednoduchému a přehlednému menu, které je kompletně v češtině
- Snadná kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám
- Rychlé vypnutí displeje a pořizování záznamu zvuku
- Podsvícení tlačítek pro bezproblémovou obsluhu
- Možnost nastavení jména řidiče v případě, že vozidlo používá více řidičů
- Možnost otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy
- Volitelné zobrazování rychlosti a polohy v pořizovaném záznamu
- Spolupráce s Google Maps zajišťující přehled o průběhu trasy
- Softwarová aplikace umožňující sledování pořizovaného záznamu, trasy, grafu rychlosti a záznamu pohybu gravitace současně

Huawei Y5 Black

TRUECAM A7S

Špičková profesionální kamera TrueCam A7s pořizuje záznam ve Full HD o snímkové frekvenci až 45FPS a v rozlišení 1296p nebo 1080p, díky čemuž Vám neunikne ani sebemenší detail. Kamera před Vaším vozem zachytí SPZ ostatních vozidel, obličeje řidičů i dopravní značky, a tak se stává perfektním společníkem automobilových závodníků i opravdových nadšenců. Záznam ovšem můžete využít i jako důkazní materiál při dopravní nehodě. Kamera je vybavena GPS modulem, který poskytuje přesné informace o Vaší trase a rychlosti s možností následného zobrazení na mapě. Pořizovat záznam ve vysoké kvalitě můžete i v noci a při zhoršených světelných podmínkách. G-senzor, který umí detekovat náraz, se navíc stará o to, že záznamy dopravních nehod jsou zamčené a tím chráněné proti nechtěnému přepsání!
Huawei Y5 Black

KAMERA S GPS MODULEM

Kamera je vybavena GPS modulem, který poskytuje přesné informace o Vaší trase a rychlosti s možností následného zobrazení na mapě. Pořizovat záznam ve vysoké kvalitě můžete i v noci a při zhoršených světelných podmínkách. G-senzor, který umí detekovat náraz, se navíc stará o to, že záznamy dopravních nehod jsou zamčené a tím chráněné proti nechtěnému přepsání!
Huawei Y5 Black

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Ovládání kamery je velmi jednoduché a intuitivní, a to díky fantastickému 2,7" LCD displeji a přehlednému menu, které je kompletně v češtině. V průběhu natáčení záznamu lze pořídit fotografii zajímavé situace či záznam uzamknout, což je možné provést i zpětně. V případě aktivace detekce pohybu kamera začne nahrávat pokaždé, když se v zorném poli objeví nějaký objekt, což Vaše vozidlo ochrání i během parkování. Kamera je také uzpůsobena jednoduché instalaci – stačí ji zacvaknout do držáku a můžete vyrazit. Žádné nastavování polohy ani zapojování napájecího kabelu!
Huawei Y5 Black

PRO KAŽDÉHO ŘIDIČE

Ať už jste profesionálním řidičem či občasným výletníkem, TrueCam A7s zachytí každý moment před Vaším vozem, a to v perfektní kvalitě i při snížené viditelnosti, jízdě proti ostrému světlu a dalších světelně náročných situacích. Volitelně si můžete zapnout zaznamenávání polohy a rychlosti v pořizovaném záznamu nebo se nechat bavit vtipnými komentáři herce Karla Zimy. Kamera je rovněž vybavena funkcí detekce rychlostních radarů a upozorní Vás i na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti. Dokoupit si navíc můžete speciální výměnné filtry, které ochrání Váš objektiv a zajistí ještě vyšší kvalitu záznamu.
Huawei Y5 Black

VÍCE NEŽ FULL HD ANEB KVALITNÍ A OSTRÉ VIDEO

TrueCam A7s pořizuje záznam ve FULL HD a zvládá až 45FPS. Dále umí zaznamenávat v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296, a tak se můžete těšit na kvalitní, ostré i ultra širokoúhlé video. Kamera je vybavena nejen nočním režimem, ale také funkcí WDR, která zajistí kvalitní záběry i při ztížených kontrastních podmínkách – typickým příkladem je kontrast mezi světlem a stínem či noční záběry silnice se světly protijedoucích vozidel. Výborný záznam pořídíte také při zhoršených světelných podmínkách, při snížené viditelnosti či v šeru. Díky tomu je kamera TrueCam A7s vhodná i pro profesionály a opravdové fajnšmekry.
Huawei Y5 Black

FUNKCE TACHOMETR

Novou funkcí kamery TrueCam A7s je funkce TACHOMETR. Díky ní lze přímo na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr, kterým jedete. Ten je zobrazován formou kompasu. Spolu se zobrazením aktuální rychlosti a kompasu Vás bude kamera informovat o blížícím se rychlostním radaru. Na displeji se zobrazí rychlostní limit blížícího se radaru, vzdálenost a v případě překročení rychlosti i varování. Funkci TACHOMETR využijete i jako spořič obrazovky, aby Vás neoslňoval displej kamery například při jízdě v noci.
Huawei Y5 Black

GPS MODUL A DETEKCE RYCHLOSTNÍCH RADARŮ

Kamera je vybavena detekcí rychlostních radarů a ohlásí Vám výskyty radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Pomocí hlasových pokynů a funkce TACHOMETR budete rovněž upozorněni na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti, a to volitelně i vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což Vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v desítkách evropských zemí a aktualizace sou k dispozici zdarma. Díky GPS modulu, kterým je kamera TrueCam A7s rovněž vybavena, získáte detailní informace o Vaší jízdě. GPS spolu s rychlostí jízdy zaznamenává trasu Vaší cesty a Vy si ji později můžete prohlédnout na Google Maps. V nastavení kamery také můžete zvolit, zda chcete rychlost zobrazovat přímo ve videu, což ocení nejen automobiloví závodníci.
Huawei Y5 Black

JEDNODUCHÁ KAŽDODENNÍ INSTALACE A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Kamera je uzpůsobena každodenní instalaci, která je proto opravdu snadná. Kameru stačí zacvaknout do držáku, který přes noc necháte ve vozidle, a můžete vyrazit. Nemusíte tak každý den nastavovat polohu nebo se zabývat napájením – to je přivedeno přímo do držáku. TrueCam A7s se navíc chlubí intuitivním ovládáním, které díky přehlednému českému menu zvládne opravdu každý. Snadno navíc můžete pořídit fotografii i během nahrávání, vypnout nahrávání zvuku, změnit jas displeje a podobně. Výsledný záznam si poté můžete zobrazit přímo na LCD displeji kamery nebo ve Vašem počítači.
Huawei Y5 Black

ČASOVÁ SMYČKA, G-SENZOR A ZAMYKÁNÍ ZÁZNAMŮ

Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání, nebo zpětně, a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-­senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr Vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání. V grafu si pak můžete prohlédnout, odkud přesně náraz přišel.
Huawei Y5 Black

LCD DISPLEJ A ČESKÉ MENU

Přehledný 2,7” LCD displej Vám zpříjemní a usnadní ovládání autokamery TrueCam A7s. Nezáleží zda zrovna natáčíte nebo si jen prohlížíte pořízené záznamy, displej Vám zajistí dokonalý přehled. Menu kamery je kompletně v českém jazyce a je koncipováno jednoduchou strukturou, která zajišťuje jeho intuitivnost.
Huawei Y5 Black

FUNKCE LDWS

Systém varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS) je mechanismus, kterým kamera TrueCam A7s upozorní řidiče, při jízdě na dálnicích nebo větších komunikacích, jakmile vozidlo začne vybočovat z jízdního pruhu. Tento systém je navržen tak, aby minimalizoval dopravní nehody zapříčiněné nepozorností řidiče vozidla jako je například rozptýlení nebo ospalost. Díky kameře TrueCam A7s jej můžete naplno využít i ve voze, který takovouto funkci standardně nenabízí, nebo si jeho pořízení jinak žádá velkou investici. Upozornění: Funkce je momentálně ve stádiu vývoje (beta).
Huawei Y5 Black

VÝMĚNNÉ POLARIZAČNÍ A UV FILTRY (DOPLŇKOVĚ)

Ke kameře je možné dokoupit polarizační CPL filtr a UV filtr, díky kterým získáte ještě vyšší kvalitu záznamu. CPL filtr zajišťuje odstranění odlesků, odrazů světla a zbaví Vás rušivého zobrazení čelního skla vozidla. UV filtr pak umí zajistit živost barev a tedy přirozenější záznam.
 Obsah balení TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

 • full hd kameru truecam a7s
 • gps modul s detekcí radarů
 • nalepovací 3m držák
 • přísavný držák
 • nástavec a7s (použitelný s 3m držákem i přísavkou)
 • usb kabel
 • hdmi kabel
 • autonabíječka
 • ochranný obal
 • sotwarová aplikace


Video-recenze TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Hodnocení produktu

90%

Statistika hodnocení

 • 79%
  145
 • 12%
  22
 • 6%
  11
 • 1%
  1
 • 2%
  4
178
Zákazníků DOPORUČUJE tento produkt
5
Zákazníků NEDOPORUČUJE tento produkt

Ověřený zákazník 30.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

snadná obsluha

Ověřený zákazník 19.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

p.Jiří Z 12.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Petr 12.10.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Velmi kvalitní a spolehlivý produkt, který dokáže zajistit potřebnou dokumentaci průběhu jízdy vozidla za všech světelných podmínek. Jedná se o již druhý výrobek novějšího typu, který jsem pro sebe pořídil.

p.Jiří Z 02.10.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

prozatim jede uvidíme dale
Příslušenství TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)
Alternativní produkty TrueCam A7S - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)


Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Po-Pá 9-18 hod.
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.