info
info
Vážení zákazníci, dne 28.9. máme zavřeno. Těšíme se na Vás 29.9.2020. Huramobil.cz
Dle výrobce...
Dle OS...

TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

star star star star star 
 90% 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:. - Vysoce kvalitní Full HD záznam s dokonalou ostrostí a vyvážeností za každých podmínek- Rychlé zapnutí WiFi pomocí jednoho tlačítka a možnost nastavení kamery a stažení nahraných záznamů pomocí mobilní aplikace- Detekce rychlostních radarů celé Evropy- Funkce TACHOMETR jako spo....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
4 499 Kč   Akce platí do 30.09.2020

2 990 Kč

2 471 Kč bez DPH

Přikupte až 2 produkty se slevou 74 Kč

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Tyto produkty mužete přikoupit se SLEVOU 74 Kč...
 • Výrobce: Truecam
 • Kód: TRUECAMA5W

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

- Vysoce kvalitní Full HD záznam s dokonalou ostrostí a vyvážeností za každých podmínek
- Rychlé zapnutí WiFi pomocí jednoho tlačítka a možnost nastavení kamery a stažení nahraných záznamů pomocí mobilní aplikace
- Detekce rychlostních radarů celé Evropy
- Funkce TACHOMETR jako spořič obrazovky zobrazující rychlost a vzdálenost k radaru
- Nekonečné nahrávání díky časové smyčce
- Detekce pohybu zapne záznam, jakmile se někdo přiblíží k vašemu vozu.
- Parkovací mód spustí nahrávání, jakmile někdo jen lehce nabourá do vašeho vozu.
- Otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy
- Okamžité foto i v průběhu nahrávání video záznamu
- Volitelné zobrazování rychlosti, polohy a zvuku v pořizovaném záznamu
- Spolupráce s mapami zajišťuje přehled o průběhu trasy

Huawei Y5 Black

TRUECAM A5 PRO WIFI

Skvělé funkce jsme ponechali a přidali řadu vylepšení. Výsledkem je úplně nová kamera pro Vaše auto – TrueCam A5 Pro WiFi. Problémy na silnici jsou vždy stresující. Naše kamera Vám je díky svým kvalitám pomůže řešit s klidem. S nahráváním ve vysokém rozlišení bez problému rozeznáte SPZ okolních vozidel a obličeje osob ve dne i v noci s maximální mírou detailů. Vždy tak budete mít důkazní materiál, ať se přihodí cokoliv.
Huawei Y5 Black

JEDNODUCHÉ ZACHÁZENÍ A OBSLUHA

Obrovskou výhodou kamery je jednoduché zacházení a obsluha. Jednoduše ji zacvaknete do držáku s napájením a nemusíte ji den co den znovu připevňovat na čelní sklo. Stejně snadno kameru vyjmete a odnesete s sebou. Novinkou je zabudovaná WiFi pro ještě snadnější práci s natočenými záběry. Kameru nemusíte připojovat k počítači, ani vyndavat SD kartu. Jednoduše si stáhnete aplikaci pro chytrý telefon a hned můžete s videem pracovat.
Huawei Y5 Black

VAŠE CESTY VE FULL HD 1080P

TrueCam A5 Pro WiFi umí nahrávat ve Full HD rozlišení, takže spolehlivě rozezná všechny klíčové objekty, jako jsou např. SPZ okolních automobilů či tváře řidičů. Díky novému výkonnějšímu čipu a snímkovací frekvenci 30 fps zachytí kamera rychle se pohybující auta, cyklisty nebo chodce. Vše při zachování detailů a ostrosti, dokonce i při špatných světelných podmínkách.
Huawei Y5 Black

POHODLNÉ PŘIPOJENÍ PŘES WIFI

Nenoste s sebou kabely a adaptéry. Jak název napovídá, autokamera TrueCam A5 Pro WiFi v sobě má zabudovanou bezdrátovou WiFi síť. Abyste ji mohli dálkově ovládat, pracovat se záznamy a prohlížet si živé náhledy právě pořizovaných záběrů, stáhněte si aplikaci FinalCam. Je dostupná pro telefony i tablety s Androidem nebo iOS.
Huawei Y5 Black

PŘESNÝ GPS MODUL

TrueCam A5 Pro WiFi je vybavena chytrým GPS modulem. Kromě snímání polohy také měří a nahrává rychlost jízdy. Máte možnost si zvolit, jestli chcete rychlost zobrazovat napevno ve videozáznamu, nebo ji jen ukládat do dat z GPS. V případě, že rychlost ve videu nechcete, stačí tuto funkci vypnout. Zaznamenané údaje si pak můžete přehrát pomocí aplikace na Google Maps.
Huawei Y5 Black

DETEKCE RYCHLOSTNÍCH RADARŮ

Díky obsáhlé databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou Vás TrueCam upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu a být extra ostražitý. O možné potíži Vám kamera dá vědět hlasovým pokynem a hláškou na displeji, včetně varování při překročení povolené rychlosti. Seznam obsahuje více než 37 tisíc nebezpečných zón ve 36 státech Evropy včetně Ruska. Aktualizace naleznete dvakrát ročně zdarma na našich stránkách nebo Vás na ně upozorníme pomocí e-mailu. Při jízdě Vás pak pobaví vtipné komentáře od herce Karla Zimy nebo jedna z dalších osmi verzí hlasových upozornění.
Huawei Y5 Black

TACHOMETR PRO KLIDNOU JÍZDU

Jako všechny prémiové modely má kamera TrueCam A5 Pro WiFi vestavěnou funkci TACHOMETR. Ta Vás neustále informuje o rychlosti jízdy i jejím směru zobrazeném ve stylu kompasu. Navíc na displeji uvidíte i vzdálenost k nejbližšímu radaru a jeho rychlostní limit. Pokud pojedete příliš rychle, rozsvítí se upozornění. TACHOMETR je ideální jako spořič obrazovky, jeho příjemné barvy Vás nebudou v noci oslňovat.
Huawei Y5 Black

RYCHLÁ KAŽDODENNÍ INSTALACE

Aby Vás kamera během nabitého dne nezdržovala, musí její instalace být maximálně snadná. Naštěstí zacvaknutí TrueCam A5 Pro WiFi do držáku s napájením Vám zabere jen pár vteřin. Stejně snadno ji můžete sundat a vzít s sebou. Už nikdy nebudete muset trávit dlouhé minuty připevňováním celé kamery ke sklu, zapojováním kabelů a napájení. Zkrátka nacvaknete a jedete.
Huawei Y5 Black

ČASOVÁ SMYČKA A TIMELAPSE

Díky kameře do auta TrueCam A5 Pro WiFi můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera sama přemazávat nejstarší nahraný záznam. Stačí zvolit, jak dlouhá mají jednotlivá videa být. Vyberte si interval tři, pět nebo deset minut. Čím kratší video, tím snáze ho odešlete, ať jste kdekoliv. Nahrávat můžete i časosběrná Timelapse videa, stačí nastavit snímkovací frekvenci. Díky méně snímkům za vteřinu se na paměťovou kartu vejde podstatně delší časový úsek, aniž by video ztratilo na kvalitě. Zároveň si záznam prohlédnete ve zrychleném režimu.
Huawei Y5 Black

G-SENZOR A ZAMYKÁNÍ VIDEA

G-senzor neboli také snímač přetížení či gravitační senzor zaznamená směr jízdy ve třech prostorových osách a v případě nehody rozpozná, odkud náraz přišel. To se hodí při prokazování viny, kdo je za srážku zodpovědný. Pokud G-senzor vyhodnotí situaci jako nebezpečnou, automaticky zamkne pořízené video, aby nedošlo k jeho přepsání. Videa můžete zamykat i ručně stisknutím tlačítka.
Huawei Y5 Black

LCD DISPLEJ S ČESKÝM MENU

Důležitou součástí TrueCam A5 Pro WiFi je LCD displej, díky kterému si můžete okamžitě zkontrolovat pořízený záběr, snadno měnit nastavení kamery nebo využít funkce TACHOMETR. Ovládací menu palubní kamery TrueCam je kompletně v češtině , takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Uvidíte, že se v menu díky jeho jednoduchosti během chvilky zorientujete.
Huawei Y5 Black

PARKOVACÍ REŽIM

Nebojte se o své zaparkované auto. Kamera TrueCam A5 Pro WiFi dokáže díky zabudované baterii monitorovat jeho okolí až po dobu 24 hodin. Hned jak rozpozná pohyb vozu, spustí se nahrávání. Pokud do Vašeho auta někdo narazí třeba při couvání, budete mít důkaz včetně SPZ viníka.
Huawei Y5 Black

DOPLŇKOVÉ POLARIZAČNÍ A UV FILTRY

U kamery do auta TrueCam A5 Pro WiFi je možné na objektiv snadno nasadit polarizační CPL nebo UV filtry. Polarizační CPL filtr zbaví Vaše záběry nechtěných světelných odrazů i odlesků čelního skla. UV filtr zvyšuje sytost a živost barev, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar na vzdáleném obzoru. Veškeré příslušenství si můžete kdykoliv dokoupit.
Huawei Y5 Black

NOČNÍ REŽIM

Abyste měli úplnou jistotu, že vaše nová černá skříňka pořídí průkazný záběr bez ohledu na světelné podmínky, je kamera TrueCam A5 Pro WiFi vybavena tou nejlepší optikou a nastavena tak, aby v noci pořídila kvalitní záběry. Natáčet nebo fotit v noci či za špatných světelných podmínek nepředstavuje žádný problém.
 Obsah balení TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

 • full hd kamera truecam a5 pro wifi
 • gps modul s detekcí radarů
 • dvr nástavec
 • 3m permanentní držák
 • přísavný držák
 • náhradní 3m nálepka
 • 5x 3m držáky napájecího kabelu
 • autonabíječka
 • usb kabel
 • ochranný obal
 • manuál
 • kartička pro rychlou instalaci


Video-recenze TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Hodnocení produktu

90%

Statistika hodnocení

 • 80%
  44
 • 7%
  4
 • 13%
  7
 • 0%
  0
 • 0%
  0
55
Zákazníků DOPORUČUJE tento produkt
0
Zákazníků NEDOPORUČUJE tento produkt

Ověřený zákazník 22.12.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Ověřený zákazník 14.12.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Jaromír Mayer 13.12.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • Radarová hlášení fungují přesně
 • Možnost aktualizace databáze rychlostních radarů
 • Bezdrátové ovládání pomocí WiFi

Negativní vlastnosti

 • Nutnost přeinstalace firmware

Recenze

Kameru bylo nutné po zakoupení kompletně přeinstalovat. A to jak firmware kamery, tak hlášení v modulu GPS. Důvodem byla jednak nefunkční Čeština (nikoliv v menu, ale hlasová), a dalším velmi podstatným důvodem pro kompletní reinstalaci firmware bylo tvrdošíjné bezdůvodné vypínání, zhruba po každé hodině. A to i přes to, že v menu žádný časový limit pro vypnutí kamery nastaven nebyl. Dále nebyl možný provoz čistě na vestavěnou baterii, např. něco vyfotit mimo držák, protože kamera se bez napájení sama intervalově, zhruba po 30 s sama vypínala a znovu zapínala.
Reinstalace, resp. instalace nejnovější verze firmware jak do kamery, tak do GPS modulu všechny tyto problémy sice odstranila, ale neumím si představit, že by si každý zákazník musel po zakoupení této kamery sám vše předělávat, nebo nechávat kdesi v servisním středisku předělat.
Postup sice není složitý, ale ne každý ví, co by se mělo udělat.
Doufám, že jsem snad jen trefil na špatně připravený kus, protože od té doby kamera funguje bez problémů.

Alex 07.11.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • přijatelná cena
 • WiFi
 • GPS

Negativní vlastnosti

 • delší časová doba pro připojení s GPS
 • přísavný držák - u aretace tenkostěnný zajišťovací prvek, předpoklad brzkého ulomení
 • pří sepnutí zapalování vozidla nejprve se spustí pohotovostní režim pro nahrávání ,, zelené světlo v levém horním rohu" a až po ručním dotyku na tlačítko ,, nahoru " se teprve spustí nahrávání s připojením na GPS ,, červené světlo v levém horním rohu"

Recenze

po těchto zkušenostech bych volil jiný produkt i za vyšší cenu ke spokojenosti užívání

Bernklau Lukáš, Chru 09.05.2019
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Tato kamera je kvalitní a jak se říká za "slušné" peníze velice kvalitní výrobek. Sice dražší,ale myslím si, že i tak dobře dostupná a mě již 2x velice pomohla.
Příslušenství TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)
Alternativní produkty TrueCam A5 Pro WiFi - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.