info
info

Tip redakce: Lehčí cestování po městě s koloběžkou Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Elektro koloběžka je nejen skvělým nástrojem pro rychlé přesuny po méně frekventovaných cestách a silnicích po městě, ale užijete si na ní i spousty zábavy. Kompaktní elektrická koloběžka od značky Xiaomi Mi Electric Scooter Essential vám bude skvělým společníkem.

Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Essential vás dostane téměř kamkoliv. Pomocí výkonného 250W motoru můžete dosáhnout rychlosti až 20 km/h. Energii čerpá z vysokokapacitní dobíjecí baterie 5200mAh s maximálním dojezdem až 20 km na jedno nabití.

Na přehledném displeji najdete informace o rychlosti, zvoleném režimu jízdy, stavu baterie nebo indikátor LED světel. LED osvětlení vám posvítí na cestu ve zhoršené viditelnosti. Vzadu se zase rozsvítí červené výstražné světlo.

Koloběžka se pyšní pneumatikami, které jsou podstatně robustnější než u dřívějších modelů a zaručují tak nejen příjemnější jízdu i po horším terénu, ale hlavně až třikrát vyšší výdrž. Pro zvýšenou bezpečnost je koloběžka vybavena duálním brzdovým systémem – elektrickým pomocí motoru a mechanickým skrze kotoučovou brzdu.

Díky jednoduché mobilní aplikaci Mi Home můžete mít přehled mimo jiné i ve statistikách jízd. K nastavení zde také najdete automatický svit brzdových světel nebo tempomat. Případně můžete koloběžku zablokovat či updatovat její firmware.


Více informací o koloběžce Xiaomi Mi Electric Scooter EssentialPetr Hudec si také oblíbil Xiaomi koloběžky. Doporučujeme zhlédnout jeho video:

Novinky na e-mail...Další podobné články

AKCE: Výprodej příslušenství pro koloběžky Xiaomi!

Jakub Souček | 16.02.2021
AKCE: Výprodej příslušenství pro koloběžky Xiaomi!

Nyní máte jedinečnou příležitost jak dovybavit či opravit Vaši elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter. Připravte se na novou sezónu a pořiďte si následující příslušenství a náhradní díly k Vaší koloběžce za výprodejové ceny!

Zobrazit celý článek

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Petr Hudec | 17.12.2021
Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Včera jsem vám přinesl speciální vánoční tipy na drobné dárky do 1000 Kč a dneska se spolu rozšoupneme a nebudeme vůbec brát ohledy na cenu. Ne, že bych vám nutně říkal jen o tom nejdražším, co je na trhu, protože nejlevnější produkt, co dnes uvidíte stojí 339 Kč, ale spíš vám dám takové tipy na ...

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.