info
info

Tip naší redakce na krásné bílé zuby

Vánoce se pomalu blíží a s nimi přichází i příjemná sváteční atmosféra. Předvánoční pohodu a klid nám však často kazí hon na dárky, který pořádáme s touhou ulovit pro rodinu a přátele ty nejoriginálnější kousky. Pokud si lámete hlavu nad tím, co budete letos balit do vánočního papíru, tak pro vás máme skvělý tip. Darujte pod stromečkem krásný zářivý úsměv.

Tip naší redakce na krásné bílé zuby

 


Značka TrueLife přináší produkty z oblasti starosti a péče o zdraví usnadňující každodenní život. V jejich portfoliu naleznete řadu výrobků jako jsou inteligentní váhy, teploměry, měřiče krevního tlaku, video chůvičky, audio chůvičky, apod. My se dnes zaměříme na sonické zubní kartáčky, dětské zubní kartáčky a ústní sprchy, které dopomohou ke krásnému zdravému a zářivému úsměvu. Využijte možnosti a pořiďte TrueLife výrobky za Black Friday ceny. 

 

Sonický kartáček je univerzální dárek... potěší každého!

Sonická technologie funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny sonického kartáčku kmitají vysokou rychlostí, takže perfektně rozrušía odstraní zubní plak. 80 tisíc stěrů za minutu navíc vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů pro bezkonkurenční výsledky.

 

TrueLife SonicBrush UV
TrueLife SonicBrush UV | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush UV
Sonický kartáček se zabudovaným UV sterilizátorem

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV se dokonale postará o vaše zuby. Pomocí vysokofrekvenční sonické technologie odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní a přitom je mnohem šetrnější než obyčejné rotační kartáčky. K dispozici jsou hned 4 režimy čištění, které péči o váš zářivý úsměv ještě zjednoduší. Díky kvalitní baterii kartáček vydrží nabitý až 19 dní a dodávaný UV sterilizátor zbaví jeho hlavice 99,9% bakterií. Balení obsahuje sonický kartáček, dobíjecí stanici s UV sterilizátorem, tři hlavice Standard a cestovní pouzdro.

Původní cena: 2 590 Kč
Black Friday cena: 1 290 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife SonicBrush GL UV sonický zubní kartáček
TrueLife SonicBrush GL UV sonický zubní kartáček | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush GL UV
Prémiový sonický kartáček s nabíjecí skleničkou

Důležitost pravidelné zubní hygieny asi není třeba složitě představovat. Věděli jste, že při čištění zubů běžným zubním kartáčkem jsme schopni udělat asi 600 čistících pohybů za minutu? To nezní jako malé číslo. Se sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush GL UV ovšem takových pohybů za minutu zvládnete 80 000. Sonický kartáček je mnohonásobně výkonnější, pracuje na principu kmitání a vibrací a odstraňuje maximum zubního plaku. Balení kartáčku obsahuje praktickou nabíjecí skleničku, která nejen plní svou funkci, ale i dobře vypadá. Součástí příslušenství je UV sterilizátor, který kartáčky účinně dezinfikuje, ničí až 99,9 % bakterií a pomůže vám udržet váš kartáček v čistotě. Kartáček je kompaktní, a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

Původní cena: 3 490 Kč
Black Friday cena: 1 990 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife SonicBrush Compact zubní kartáček
TrueLife SonicBrush Compact zubní kartáček | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush Compact
Protože zuby máte jen jedny

Zdravé zuby a dásně? Spolehněte se i vy na kartáček s moderní sonickou technologií TrueLife SonicBrush Compact. Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní. Balení obsahuje sonický kartáček, dobíjecí stanici, dvě hlavice Standard a cestovní pouzdro (od roku 2021).

Původní cena: 1 690 Kč
Black Friday cena: 790 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife SonicBrush Compact Duo 2ks zubních kartáčků černý a bílý
TrueLife SonicBrush Compact Duo 2ks zubních kartáčků černý a bílý | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush Compact Duo
Sada dvou sonických kartáčků

Chcete mít zdravé zuby a dásně? Nestresovat se z každé návštěvy zubaře? Na kartáček TrueLife SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií se můžete spolehnout vy, i váš partner. V sadě Truelife SonicBrush Compact Duo totiž najdete dva sonické kartáčky (v černé a bílé variantě), čtyři zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny. Dopřejte si i vy exkluzivní zubní péči, díky které získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie kartáčku vydrží až 30 dní.

Původní cena: 2 490 Kč
Black Friday cena: 1 490 Kč
Koupit se slevou ZDE

 


Čištění zubů hrou díky výukové animaci

S kartáčky TrueLife SonicBrush řady Baby a Kid se jinak nudné čištění zubů může změnit na zábavnou aktivitu, na kterou se budou děti těšit. Výuková video animace, kterou si děti mohou pustit na mobilním telefonu nebo tabletu, provede celým čištěním. Děti vidí, jak si zuby čistit správně a dostatečně dlouho. Na konci čištění jsou děti odměněny a natěšení na další čištění. Součástí balení jsou i nálepky se zvířátky. Děti si tak mohou kartáček ozdobit dle svých představ.

 

TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let
TrueLife SonicBrush Baby G zubní kartáček pro děti od 3 do 6 let | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush Baby G
Sonický kartáček pro děti od 3 do 6 let

Se sonickým kartáčkem Truelife SonicBrush Baby G, který je uzpůsoben potřebám dětí od 3 do 6 let, může být ale čištění zubů i zábava. Díky 30 samolepkám zvířátek a zábavné výukové video animaci snadno proměníte rutinní činnost v legraci a vaše dítě se bude na čištění zubů těšit. Kartáček je plně přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a štětiny kartáčku jsou pro děti dostatečně jemné. Kartáček je napájen z obyčejné AAA baterie, takže s ním můžete pohodlně cestovat.

Původní cena: 690 Kč
Black Friday cena: 349 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife SonicBrush Kid G zubní kartáček pro děti od 5 do 9 let
TrueLife SonicBrush Kid G zubní kartáček pro děti od 5 do 9 let | foto: TrueLife


TrueLife SonicBrush Kid G
Sonický kartáček pro děti od 5 do 9 let

Většina dětí si čištění zubů příliš neužívá a tak ho často jen tak odbyde. Se sonickým kartáčkem Truelife SonicBrush Kid G, který je uzpůsoben potřebám dětí od 5 do 9 let, může být ale čištění zubů i zábava. Díky 30 samolepkám zvířátek, barevnému LED podsvícení kartáčku a zábavné výukové video animaci snadno proměníte rutinní činnost v legraci a vaše dítě se bude na čištění zubů těšit. Kartáček je plně přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a štětiny kartáčku jsou pro děti dostatečně jemné. Kartáček je napájen z obyčejné AAA baterie, takže s ním můžete pohodlně cestovat a nebo ho přibalit dítěti s sebou na prázdniny.

Původní cena: 790 Kč
Black Friday cena: 390 Kč
Koupit se slevou ZDE

 


Víte, co všechno umí ústní sprcha?

  • Jemně masíruje a stimuluje dásně
  • Ničí škodlivé bakterie v mezizubních prostorech i v linii dásní
  • Bojuje se záněty, kazy a celkově zlepšuje zdraví dásní a úst
  • Napomáhá odstraňovat nepříjemný zápach a zlepšuje ústní hygienu
  • Dokonalý pomocník při čištění rovnátek, korunek a implantátu

 

TrueLife AquaFloss Station ústní sprcha
TrueLife AquaFloss Station ústní sprcha | foto: TrueLife


TrueLife AquaFloss Station
Mějte dokonalý úsměv, zdravé zuby a dásně bez práce

Mějte dokonalý úsměv, zdravé zuby a dásně bez práce. Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station vás zbaví zdlouhavého čištění mezizubních prostor. Jeho tryska mísí vzduch s kapkami vody a tento čistící proud prožene pod tlakem mezi vašimi zuby. Výsledkem je perfektní hygiena, prevence kazů i onemocnění dásní a dlouhotrvající pocit svěžesti. To vše bez otravných zubních nití.

Původní cena: 2 490 Kč
Black Friday cena: 990 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife AquaFloss Compact ústní sprcha
TrueLife AquaFloss Compact ústní sprcha | foto: TrueLife


TrueLife AquaFloss Compact
Všechny funkce zubní sprchy, zlomek velikosti

Dbejte na správnou zubní hygienu i na cestách. AquaFloss Compact je ústní sprcha, kterou můžete mít díky malým rozměrům neustále s sebou. V tandemu s kartáčkem zničí maximum škodlivých bakterií. Sprcha mísí kapičky vody se vzduchem a proud pod tlakem prožene mezizubními prostory. Výsledkem jsou zdravé zuby i dásně, takže se můžete naplno smát.

Původní cena: 2 190 Kč
Black Friday cena: 990 Kč
Koupit se slevou ZDE

 

TrueLife AquaFloss Lite
TrueLife AquaFloss Lite | foto: TrueLife


TrueLife AquaFloss Lite
Ústní sprcha k čištění mezizubních prostor

Věděli jste, že 95 % zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech? Jejich pravidelným čištěním lze předejít nejen zubnímu kazu, ale i zánětu dásní nebo paradentóze. Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Lite slouží ke každodennímu efektivnímu čištění mezizubních prostor, které je snazší a šetrnější, než použití mezizubních kartáčků či nití. Při správném použití zubní sprcha odstraní až 99 % zubního plaku a vyčistí vaše zuby tak, jak to samotný kartáček nikdy nedokáže. Díky kompaktnímu designu a výdrži baterie ji můžete mít neustále s sebou. Její používání je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Výsledkem jsou zdravé zuby i dásně a vy se můžete naplno smát.

Původní cena: 1 590 Kč
Black Friday cena: 790 Kč
Koupit se slevou ZDE

 


Kompletní Black Friday nabídku naleznete ZDEHuramobil Black Friday

Nabídka zboží je časově omezená a platí do vyprodání zásob, akční cenu zboží si zajistíte dokončením objednávky.
Slevy jsou vypočítány z běžných prodejních cen zboží na trhu doporučených výrobci či distributory zboží.
Při objednávce nad 5000 Kč si užíváte dopravu zdarma! Vyzvednutí na prodejně je vždy zdarma.
Slevy nelze kombinovat s dalšími slevami.

O značce TrueLife

Truelife vám přináší produkty z oblasti starosti a péče o zdraví usnadňující každodenní život. Našim hlavním cílem je klidný spánek a zdraví všech členů rodiny. K tomu využíváme nejmodernější technologie a všechny naše produkty dlouhodobě a zároveň pečlivě testujeme. Produkty Truelife se stanou nedílnou součástí vašeho domova.

 


Sledujte náš YouTube kanál


 
Novinky na e-mail...Další podobné články

TrueLife BELLE IPL E5 - bezbolestně hebká pokožka

Michal Kužel | 29.04.2022
TrueLife BELLE IPL E5 - bezbolestně hebká pokožka

Dopřejte svojí pokožce hebkost bez starostí. Značka TrueLife představila bezbolestný epilátor.

Zobrazit celý článek

Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Kateřina Červená | 18.05.2022
Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Pokukujete po telefonu v epickém provedení? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku mobilního telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G s neodolatelnou slevou a sluchátky Galaxy Buds2 zcela zdarma! Pořídit si Galaxy S21 FE 5G nebylo nikdy výhodnější!

Zobrazit celý článek

K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Kateřina Červená | 11.05.2022
K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Pokukujete po telefonu s ohebným designem? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku ohebných voděodolných telefonů Samsung Galaxy Z Fold3 5G a Samsung Galaxy Z Flip3 5G s neodolatelnou slevou a druhým telefonem zcela zdarma!

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.