info
info
Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black
Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black

11 490 Kč

9 496 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black

SonyEricsson X2Pracujte, připojte se, komunikujte. Tak, jak vám to vyhovuje. Ať se jedná o práci, nebo o zábavu, pro telefon Xperia X2 s flexibilními panely neexistují žádné hranice.Rychlý přístup – klávesa SlideViewChcete-li si udržet výkon, záleží na každém malém detailu. Klávesa SlideView umožňuj....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme podobné produkty od jiné značkyProdukty

1 2 3 4 5 ... 281 2 3 4 5 ... 28

Popis produktu Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black

SonyEricsson X2

Pracujte, připojte se, komunikujte. Tak, jak vám to vyhovuje. Ať se jedná o práci, nebo o zábavu, pro telefon Xperia X2 s flexibilními panely neexistují žádné hranice.

Rychlý přístup – klávesa SlideView
Chcete-li si udržet výkon, záleží na každém malém detailu. Klávesa SlideView umožňuje přístup jediným cvaknutím. Své e-maily, kalendář, aplikace a další máte k dispozici okamžitě na lusknutí prstů.

Prezentujte pomocí výstupního připojení k televizi
Potřebujete velkou obrazovku? Připojte telefon prostřednictvím výstupního připojení televize přímo k projektoru a představte svou prezentaci.

Se silou klávesnice QWERTY
Dáváte přednost psaní pomocí klávesnice? S úplnou klávesnicí QWERTY můžete zprávy v telefonu psát velmi snadno.

Výsuvný kolébkový design
Model XPERIA X2 nabízí díky kolébkovému designu osobitý a jedinečný vzhled. Vysunutím displeje nahoru se odkryje klávesnice QWERTY se širokým rozestupem kláves.

Panelové rozhraní XPERIA
Užijte si přístup k různým zážitkům - Internet, multimédia, aplikace - přímo z displeje. Navigujte špičkou prstu Nakonfigurujte si panely XPERIA přesně tak, jak je chcete mít.

HSPA - skutečně rychlé připojení
Turbo 3G nabízí připojení k Internetu se širokopásmovou rychlostí Stahujte v mžiku velké soubory a přílohy e-mailů. Během několika vteřin si na displej telefonu stáhněte webové stránky a nové zprávy z informačních kanálů.

Internet se vším všudy
Váš telefon umožňuje využití řady webových služeb. Najděte si cestu pomocí aplikace Google Maps Mobile. Čtěte nejnovější zprávy přímo na svém mobilu pomocí kanálů RSS. Odesílejte fotografie do blogu, chatujte. Vše máte ve své dlani.

Služby Xperia
S X2 získáte balíček služeb přizpůsobených na míru. Prostřednictvím panelu podpory v telefonu se můžete obrátit na náš tým podpory vyhrazený službám Xperia nebo můžete přejít přímo na naši webovou podporu. A v nepříliš pravděpodobném případě, kdy by X2 přestal fungovat, vám ve většině oblastí do 48 hodin dáme náhradní telefon.

Rozpoznávání rukopisu
Zadávání textu pomocí pera na dotykovém displeji: zapisujte znaky jako tužkou na papír a převádějte je na odpovídající písmena z klávesnice.

Sdílení s DLNA
Telefon podporuje DLNA, abyste se mohli přes Wi-Fi bezdrátově připojit k ostatním elektronickým zařízením. Prohlížejte své fotografie v televizoru - stačí připojit, usadit se a můžete si užívat.

Web kdekoliv
Skutečně mobilní Internet vám umožní procházet web a efektivně zpracovávat e-maily z pohodlí vašeho telefonu, ať jste kdekoliv.

Vestavěný fotoaparát
Vestavěný digitální fotoaparát s hledáčkem na displeji, vyhrazenými nabídkami a přímou spoluprácí s funkcemi telefonu pro práci s obrázky a zprávami.

Zachyťte akci
Videoklipy jsou ideální pro ty nečekané okamžiky, které se přihodí, když jste venku a užíváte života.
Obsah balení Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black

  • mobilní telefonbateriestereo headsetnabíječka do sítěusb datový kabeltv kabelpaměťová karta microsdhc 4gbmanuálzáruční listSONYERICSSON Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black 3A1006605 Náhled Sony Ericsson X2 Xperia Elegant Black Product #: 3A1006605 stars, counts Regular price: Kc 11 890 11490
Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Po-Pá 9-18 hod.
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.