info
info
Sony Ericsson W880i Silver
Sony Ericsson W880i Silver

3 089 Kč

2 553 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Sony Ericsson W880i Silver

Vaše hudba ve vašem telefonuSony Ericsson W880i Walkman je synonymem pro lehké digitální přehrávání hudby. Takže kromě všech běžných funkcí telefonu můžete také stahovat, vysílat, ukládat a přehrávat hudbu ve vašem mobilním telefonu. Zní to dobře?Nejdůležitější údajePřehrávač Walkman®Je snadné ....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme podobné produkty od jiné značkyProdukty

1 2 3 4 5 ... 281 2 3 4 5 ... 28

Popis produktu Sony Ericsson W880i Silver

Vaše hudba ve vašem telefonu

Sony Ericsson W880i Walkman je synonymem pro lehké digitální přehrávání hudby. Takže kromě všech běžných funkcí telefonu můžete také stahovat, vysílat, ukládat a přehrávat hudbu ve vašem mobilním telefonu. Zní to dobře?

Nejdůležitější údaje

Přehrávač Walkman®
Je snadné spravovat hudbu ve vašem telefonu. Jedním tlačítkem spustíte přehrávač hudby Walkman®. Nyní můžete přehrávat, převíjet, používat ekvalizér, poslouchat v náhodném pořadí a vytvářet seznamy skladeb - přesně jako na jakémkoliv jiném digitálním přehrávači hudby. Přehrávač Walkman® podporuje několik souborových formátů včetně MP3 a AAC.

Pojmenujte tu melodii
Když slyšíte skladbu, která se vám líbí, ale nevíte, jak se jmenuje, zeptejte se aplikace TrackID™. Nahrajte několik sekund skladby a pomocí TrackID™ ji odešlete k rozpoznání podle databáze Gracenote Mobile MusicID . Během několika sekund získáte její název, jméno interpreta a název alba

Režim Letadlo
V režimu Letadlo je vysílač vypnutý, takže neruší citlivé vybavení například v letadle nebo v nemocnici. Nemůžete uskutečňovat nebo přijímat hovory, ale stále můžete používat některé funkce vašeho telefonu.

Software Disc2phone
Přenášejte skladby přímo z hudebního CD do vašeho mobilního telefonu - stačí přetahovat. Software Disc2Phone na extrahování hudby z CD vám umožní naplnit si bez starostí telefon oblíbenými skladbami.

MegaBass™
Se zvýrazněnými hlubokými frekvencemi získáte lepší celkový zážitek z hudby. Přehrávejte si vaše oblíbené skladby nahlas a čistě přes vysoce kvalitní sluchátka nebo externí reproduktory. Mega Bass™ přidává basy a rozšíření sterea pro bohatší zvuk. Nechte dunět hudbu.
Obsah balení Sony Ericsson W880i Silver

mobilní telefonbateriesíť.nabíječkapaměťová karta ms micro™ (m2™) 1gbpropojovací usb kabelosobní stereo handsfreedisk cd-rom se software a návodyuživatelská příručkazáruční list.SONYERICSSON Sony Ericsson W880i Silver Sony Ericsson W880i Silver 3A1004873 Náhled Sony Ericsson W880i Silver Product #: 3A1004873 stars, counts Regular price: Kc 3 279 3089
Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Po-Pá 9-18 hod.
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.