info
info
Samsung S5560 Noble Black
Samsung S5560 Noble Black

3 319 Kč

2 743 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Samsung S5560 Noble Black

Klenot plně dotykové zábavyNový SAMSUNG S5560 nabízí elegantní mobilitu se skvělými zábavními funkcemi a boduje pomocí plně dotykového ovládání a pokročilé konektivity. Tento mobil nabízí snadné ovládání díky plně dotykovému displeji, softwaru Touch Wiz a možnosti přetahování widgetů na plochu. Dále....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme velice podobné produkty


 • Výrobce: SAMSUNG
 • Kód: 3A1006705

Produkty

1 2 31 2 3

Popis produktu Samsung S5560 Noble Black

Klenot plně dotykové zábavy
Nový SAMSUNG S5560 nabízí elegantní mobilitu se skvělými zábavními funkcemi a boduje pomocí plně dotykového ovládání a pokročilé konektivity. Tento mobil nabízí snadné ovládání díky plně dotykovému displeji, softwaru Touch Wiz a možnosti přetahování widgetů na plochu. Dále jsou tu multimediální funkce, které zaručují celé hodiny zábavy. Snadno můžete procházet fotografie, poslouchat hudbu, surfovat po webu či se připojit k sociálním sítím. SAMSUNG S5560, nabitý elegancí, zábavou, konektivitou a snadným ovládáním, je mobil hodný obdivu.

Plně dotykové ovládání
Nadchne vás jednoduchost a intuitivní zpracování plně dotykového displeje. Velká obrazovka 3" je ovládána pomocí rozhraní Touch Wiz 1.0 a umožňuje uživatelům přetahovat widgety na plochu a upravit si tak pracovní prostředí. Už jste unaveni hledáním a vymačkáváním písmen při psaní zpráv? S funkcí rozpoznávání ručního písma můžete snadno a přirozeně psát texty.

Úžasný design
Štíhlý a uhlazený design podtrhuje dotykové schopnosti. Snadné uchopení a komfortní ovládání doplňuje pohodlné usazení v dlani, kabelce i kapse díky štíhlé konstrukci.

Snadná připojitelnost
Kdykoli a kdekoli budete mít přístup k internetu, sociálním sítím, sdílení obsahu i dalším službám podporovaným rozhraním Wi-Fi, Bluetooth a USB. Brouzdejte po webu i na cestách se snadno použitelným prohlížečem Dolfin Browser a připojte se k populárním sítím SNS pomocí widgetů pro Facebook, Friendster, MySpace, atd.

Zaznamenejte a sdílejte své zážitky
Pomocí vestavěného 5 megapixelového fotoaparátu můžete zaznamenat a sdílet své jedinečné zážitky. Díky pokročilým funkcím tohoto telefonu již sebou nemusíte nosit digitální fotoaparát. Tento mobil totiž obsahuje automatické zaostřování, rozpoznání tváří pro lepší zachycení portrétů a úpravu nastavení za účelem dosažení optimálního výsledku. Disponuje také pokročilou stabilizací ASR zaručující ostré snímky a schopnost pořizovat krajiny.

Orientováno na hudbu
SAMSUNG S5560 je skvělý hudební společník se schopností přehrávání hudebních souborů. Uživatelé si mohou odpočívat při poslechu oblíbených melodií. Chcete do své hudební sbírky přidat více skladeb? Funkce Find Music umožní uživateli nahrát útržek skladby, u kterého si nemusíte být jisti názvem ani interpretem, a zašle jej do hudební databáze. Ta identifikuje skladbu a umožní zakoupení skladby z online obchodu. Díky 16 GB kartě microSD budete mít na hudbu vždy dostatek místa. Standardní konektor sluchátek umožňuje poslech prostřednictvím vašich oblíbených sluchátek.

Snadno použitelný software
Software telefonu S5560 vylepšuje a zjednodušuje ovládání všech funkcí. Automatické otáčení obrazovky mění orientaci podle toho, jak uživatel telefon právě drží, a pomáhá maximalizovat zobrazení obsahu při používání bohatých multimediálních funkcí. Zapomněli jste vypnout telefon během jednání? Chcete ignorovat příchozí volání? Stačí telefon překlopit a aktivovat tak decentní režim, který telefon okamžitě ztiší.

 • rozměry a hmotnost: 108 × 52 × 13 mm, 95 g
 • displej: 3'', odporový TFT, 240 × 400, 262 tisíc barev
 • sítě a data: GSM (850/900/1 80­0/1 900 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10)
 • konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
 • paměť: 78 MB, microSDHC
 • baterie: 960 mAh
 • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
 • fotoaparát: 5MPx (2 592 × 1 944), video, autofocus, diodový bleskObsah balení Samsung S5560 Noble Black

 • mobilní telefonbaterienabíječka do sítěstereo headsetcdmanuálzáruční listSAMSUNG Samsung S5560 Noble Black Samsung S5560 Noble Black 3A1006705 Náhled Samsung S5560 Noble Black Product #: 3A1006705 stars, counts Regular price: Kc 3 509 3319
Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Po-Pá 9-18 hod.
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.