info
info
Dle výrobce...
Dle OS...
Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)
Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005...

13 090 Kč

10 818 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Uhlopříčka 5,7 ", Typ displeje SUPER AMOLED, Typ procesoru Qualcomm MSM8974, Počet jader procesoru 4, Paměť RAM 3 GB, Uživatelská paměť 32 GB, Paměťová karta microSD, Přední fotoaparát Ano Mpx, Hlavní fotoaparát 13 Mpx, GPS modul, Wi-Fi, Bluetooth, Infračervený port, Podpora 4G (LTE), Typ SIM microSIM, Typ baterie Li-Ion, Kapacita 3200 mAh, Rozlišení 1080 x 1920 bodů

více parametru
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zůstává, že lze koupit zajímavé příslušenství.


  • Výrobce: SAMSUNG
  • Kód: AGSG01671

Příslušenství Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)


1 21 2

Popis produktu Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Galaxy Note 3Samsung N9005 Galaxy Note 3 zaujme perfektním zpracováním konstrukce, výkonem a obřím FullHD displejem. Čím se liší od ostatních smatphonu, je unikátní tužka S-Pen. Operační systém Android v nejnovější verzi 4.3 Jelly Bean. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv i pomocí S-Pen, rychlý přechod do galerie, GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných aplikací.

FullHD SUPER AMOLED displeji o úhlopříčce 5,7 palce, který dokáže zobrazit váš multimediální obsah ve FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a 16 milionů barev. O chod se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8974 o frekvenci 4 × 2,3GHz doplněn o extrémně výkonný grafický čip Adreno 330. Operační paměť telefonu je 3GB a spolu s procesorem zaručují plynulý a bezchybný chod systému a aplikací. Interní paměť přístroje je 32GB s možností dalšího rozšíření pomocí microSDHC paměťových karet až do 64GB.

Největším lákadlem digitální fotoaparát s rozlišením 13MPx a možností záznamu FullHD videa. Díky technologii HDR (high dynamic range imaging) můžete pořídit nádherné fotografie proti přímému světlu a při západu slunce. Nechybí diodový blesk, detekce obličeje, automatické zaostřování, touchfocus a další. Galaxy Note 3 nabízí bezdrátová připojení Wi-Fi a bluetooth v4.0, datová spojení EDGE, GPRS, 3G, NFC a nově LTE. O celkovou výdrž přístroje se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 3200mAh.

Galaxy Note 3Bezdotykový příkaz

Vybarvěte si život nanovo pomocí palety pěti užitečných funkcí pera S Pen. Vybarvěte si život nanovo pomocí palety pěti užitečných funkcí pera S Pen. S perem je život opět o něco jednodušší. Když pero podržíte nad displejem a stisknete jeho tlačítko, okamžitě získáte přístup k pěti užitečným funkcím pera S Pen:Akční poznámka: Okamžitě aktivujte své poznámky.Album výstřižků: Uspořádejte si důležité součásti svého života.S Finder: Vyhledávejte v celém telefonu nebo na webu.Okno pera: Nakreslením provádějte další jednoduché úkoly.Psaní na obrazovku: Vychutnávejte si popisování sejmutých obrázků.

Galaxy Note 3Akční poznámka - Album výstřižků

Uspořádejte si důležité součásti svého života kdykoli a kdekoli. Už se nemusíte stresovat organizováním informací a obsahu uloženého ve vašem telefonu. Mobilní telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje snadno sledovat a kategorizovat obrázky, videa a další obsah jednoduchým klepnutím na tlačítko Album výstřižků v bezdotykovém příkazu. Stačí jednoduše zakroužkovat informace nebo obrázek, který chcete uložit, a přesunout daný obsah do aplikace Album výstřižků. Kategorizování informací a vytvoření vlastního přizpůsobeného alba výstřižků nebylo ještě nikdy tak snadné.

Galaxy Note 3Akční poznámka - S Finder

Vyhledávejte s možnostmi, které jsou dostatečně podrobné na to, abyste mohli najít cokoli ve svém telefonu nebo na webu. V telefonu GALAXY Note 3 se obsah nedokáže ztratit. Pomocí funkce S Finder můžete v celém svém telefonu vyhledávat cokoli – od rukou psaných poznámek až po informace na webu. Přístup k funkci S Finder lze získat jednoduchým kliknutím perem. Na jednom místě pak stačí zadat klíčová slova, v případě potřeby použít filtry data, místa nebo obsahu a vyhledat související obrázky, videa, hudbu, osobní poznámky, dokumenty, události, konverzace a dokonce různé rady a tipy. Vyhledávání je jednoduché díky automatickému ukládání data a značkám polohy v aplikacích Fotoaparát, S Poznámka, Album výstřižků a Záznamník.

Galaxy Note 3Nová funkce S Poznámka

Snáze a rychleji si zapisujte a organizujte své nápady. Psaní poznámek si nyní budete vychutnávat více než kdykoli předtím. Nová funkce S Poznámka vám umožňuje rychle si zapisovat poznámky na velká plátna, bez problémů je procházet a nádherně je upravovat, aniž byste museli cokoli přepisovat nebo překreslovat. Funkci S Poznámka lze také synchronizovat se službou Evernote nebo účtem Samsung, abyste si daný obsah mohli prohlížet v počítači nebo na tabletu. Funkce Jednoduchý graf vám kromě toho umožňuje okamžitě proměnit rukou nakreslené grafy na grafy s profesionálním vzhledem. Ano, to všechno je nyní možné s novou funkcí S Poznámka.

Galaxy Note 3Nová funkce Snadný výstřižek

Elegantní a automatické ořezávání obrázků. Úhledně ořezané obrázky už nejsou výsadou profesionálních nástrojů. Stačí, když vyberete oblast, která se má oříznout, a nová funkce Snadný výstřižek okamžitě odstraní pozadí, čímž obrázku dodá profesionální vzhled. Rozšiřte hranice své kreativity s novou funkcí Snadný výstřižek.

Galaxy Note 3Přímé zadávání údajů pomocí pera

Pište pomocí pera S Pen namísto tisknutí jednotlivých kláves. Telefon GALAXY Note 3 rozpoznává text psaný rukou i text zadaný pomocí klávesnice. Pokročilá technologie rozpoznávání rukopisu dokáže přesně číst většinu stylů písma a psaný text převádí na funkci zprávy, plánovače, budíku nebo telefonu. S touto funkcí si můžete vychutnávat větší univerzálnost a flexibilitu.

Galaxy Note 3Podpora více oken

Podpora více oken znamená více než jen otevření dvou různých aplikací a jejich současné zobrazení na displeji. Pomocí režimu přetažení v novém vícenásobném okně můžete snadno a okamžitě přetahovat slova nebo zachycené snímky z jednoho okna do druhého, čímž získáte vyšší produktivitu při používání různých aplikací. Tutéž aplikaci nyní můžete otevřít i ve dvou oknech současně: v jednom okně si například můžete číst zprávy, zatímco v druhém vyhledáváte nebo se díváte na videa na YouTube, nebo můžete najednou chatovat se dvěma různými lidmi v aplikaci ChatON a podobně. S telefonem GALAXY Note 3 si můžete vychutnávat multitasking na nové úrovni.

Galaxy Note 3Okno pera

Umožňuje rychle provést jiný jednoduchý úkol. Kdekoli na obrazovce můžete otevřít nové okno, ať už malé nebo velké. Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje provádět více úkolů současně pomocí nových oken, aniž byste museli přerušit svou práci na hlavní obrazovce. Když například připravujete prezentaci, můžete vytvořit menší okno, ve kterém budete mít přístup ke kalkulačce k rychlým výpočtům. Práce v různých oknech současně nebyla ještě nikdy tak snadná.

Galaxy Note 35,7 palcový displej Full HD

Udělejte si z každodenního sledování příjemnou rutinu. Tento větší displej umožňuje efektivní multitasking a poskytuje maximální zážitky ze sledování obsahu. Objevte, kam vás tento větší displej může zavést. FullHD SUPER AMOLED displeji o úhlopříčce 5,7 palce dokáže zobrazit váš multimediální obsah ve FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a 16 milionů barev.

Galaxy Note 3Můj časopis

Udělejte si z každodenního sledování příjemnou rutinu. Přizpůsobte si zobrazení pomocí rozložení podobných časopisu. Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje získat své vlastní rozhraní časopisu na velkém displeji. Vychutnávejte si zprávy, sociální média a další obsah na jednom místě s vybraným obsahem ve formě moderní a dynamické prezentace. Vychutnávejte si funkci Můj časopis, s níž vám neunikne nic důležité.

 
Obsah balení Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

  • mobilní telefon
  • baterie
  • usb kabel
  • napájecí adaptér
  • stereo sluchátka
  • manuál


Video-recenze Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)Parametry Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Konstrukce

Konstrukce
Hmotnost
168g
Výška
151mm
Šířka
79mm
Hloubka
8,3mm
Odolné (outdoor)
Ne

Výkon

Typ procesoru
Qualcomm MSM8974
1. Frekvence procesoru
2300MHz
Počet jader procesoru
4
Akcelerace grafiky
Ano

Paměť

Uživatelská paměť
Paměťová karta
Paměť RAM
3GB

Operační systém

Operační systém
Android
Verze OS
Android 4.3 (Jelly Bean)
Java
Ano

Baterie

Kapacita
3200mAh
Typ baterie
Li-Ion

Konektivita

Podpora 4G (LTE)
Pásma 4G (LTE)
800, 900, 1800, 2100, 2600MHz
Systémový konektor
microUSB
Infračervený port
Ano
Bluetooth
Wi-Fi
NFC
Konektor jack 3,5mm
Ano

Displej

Uhlopříčka
5,7"
Rozlišení
1080 x 1920bodů
Typ
SUPER AMOLED
Počet barev
16,7 milionů
Jemnost
23143bodů/cm2

Fotoaparát

Hlavní fotoaparát
13Mpx
Maximální rozlišení
4128 x 3096bodů
Blesk nebo přisvětlovací dioda
Ano
Přední fotoaparát
AnoMpx
Rozlíšení videa
3840 x 2160bodů

Zabezpečení

Zámek klávesnice
Ano
Automatický zámek klávesnice
Ano

Navigace

GPS modul
Geotagging
Ano
Senzor polohy (Akcelometr)
Ano
Digitální kompas
Ano

Ostatní hardware

Senzor okolního světla (Light)
Ano
Typ SIM
microSIM
Senzor přiblížení (Proximity)
Ano
Podpora dvou SIM karet
Ne
Vestavěná svítilna
Ano

Obecné

Česká lokalizace
Ano
Oficiální představení telefonu
Září 2013
 
více parametru

3D zobrazení Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)SAMSUNG Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) AGSG01671 AGSG01671 Náhled Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) Product #: AGSG01671 stars, counts Regular price: Kc 13 690 13090
Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.