info
info
Dle výrobce...
Příslušenství...
Dle OS...

Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag 4ks chytrý přívěsek černý/béžová/zelený/růžový (EI-T5300KMEGEU)

star star star star star 
 100% 

- Praktický přívěšek, který dohlédne na osobní věci - Hledání ztracených předmětů pomocí mobilního zařízení - Ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelkaBluetooth SmartTag se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztrac....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...

2 590 Kč

2 140 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 80 Kč

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...
  • Výrobce: SAMSUNG
  • Kód: AT95SGO39

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag 4ks chytrý přívěsek černý/béžová/zelený/růžový (EI-T5300KMEGEU)

- Praktický přívěšek, který dohlédne na osobní věci
- Hledání ztracených předmětů pomocí mobilního zařízení
- Ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelka

Bluetooth SmartTag se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti.

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte.

Se SmartTag je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř.

OTAGUJTE, NAJDĚTE, BUĎTE BEZ OBAV

Huawei Y5 Black

1.OTAGUJTE

Potřebujete něco pohlídat? Připojte ke svým cennostem Galaxy SmartTag.

Huawei Y5 Black

2. NAJDĚTE

Pokud jste své věci ztratili, stačí spustit aplikaci a zjistit, kde byly naposledy. Opětovné sledování vašich kroků je jednoduché.

Huawei Y5 Black

3. BUĎTE BEZ OBAV

Tady je to! Díky Galaxy SmartTag je hledání ztracených věcí chytré a jednoduché.

Huawei Y5 Black

VYHLEDÁNÍ VAŠICH DŮLEŽITÝCH VĚCÍ

Bluetooth SmartTag* se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti. (*Galaxy SmartTag mají dosah Bluetooth až 120 metrů při přímé viditelnosti. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na prostředí, ve kterém se používají)

Huawei Y5 Black

VYHLEDEJTE SVÉ VĚCI Z VELKÉ DÁLKY

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network* použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte (*Tato funkce je k dispozici pouze pro zařízení Galaxy).

Huawei Y5 Black

KOMFORTNÍ CHYTRÁ DOMÁCNOST JEDNÍM KLIKNUTÍM

Se SmartTag je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř.

*Aby byla funkce dostupná, musejí být zařízení IoT zaregistrována v aplikaci SmartThings. **Funkce tlačítka SmartTag nefunguje bez připojení k mobilnímu zařízení uživatele. ***Produkty IoT se prodávají samostatně. ****Kompatibilní zařízení v aplikaci SmartThings je možné zkontrolovat na webové stránce https://www.samsung.com/cz/apps/smartthings/

Huawei Y5 BlackVideo-recenze Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag 4ks chytrý přívěsek černý/béžová/zelený/růžový (EI-T5300KMEGEU)

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Alternativní produkty Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag 4ks chytrý přívěsek černý/béžová/zelený/růžový (EI-T5300KMEGEU)


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.