info
info
Nokia N73 T-Mobile Brown
Nokia N73 T-Mobile Brown

4 269 Kč

3 528 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Nokia N73 T-Mobile Brown

Nokia N73, ohromující multimediální počítač s kompaktním a chytrým exteriérem s mimořádnými fotografickými schopnostmi a integrovanými stereo reproduktory s 3D zvukem optimalizovaným pro požitek z hudby. Kromě velkého 2,4” displeje disponuje Nokia N73 3,2 Mpx digitálním fotoaparátem s optikou od spo....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme velice podobné produkty


  • Výrobce: NOKIA
  • Kód: 3A3512603

Produkty

1 2 3 41 2 3 4

Popis produktu Nokia N73 T-Mobile Brown

Nokia N73, ohromující multimediální počítač s kompaktním a chytrým exteriérem s mimořádnými fotografickými schopnostmi a integrovanými stereo reproduktory s 3D zvukem optimalizovaným pro požitek z hudby. Kromě velkého 2,4” displeje disponuje Nokia N73 3,2 Mpx digitálním fotoaparátem s optikou od společnosti Carl Zeiss, automatickým ostřením a podporou pro internetová alba jako Flickr - spojení připravené konkurovat kterémukoliv digitálnímu fotoaparátu.

Nokia N73 je ideální společník pro milovníky digitální fotografie, který je stejně tak snadno ovladatelný jako jej můžete nosit stále s sebou. Představte si, od ohromujících fotografií v tiskové kvalitě a multimédií vás dělí pouhou pouhé posunutí či kliknut.,Schopnost intuitivně pořizovat, upravovat a sdílet vaše digitální vzpomínky je srdcem Nokia N73, která mimo to nabízí i bohaté multimediální prožitky řady Nokia Nseries. Radost z užívání Nokia N73 přesahuje hranice samotného zařízení a vytváří spojení mezi lidmi, jejich vášněmi a jejich blízkými, kteří je s nimi sdílí. Nokia N73 je opravdu fotoaparátem pro Internetový věk, umožňujícím lidem okamžitě sdílet své fotografie na webu prostřednictvím služby Flickr či dalších komunit pro sdílení fotografií.

Úsměv prosím!
Již si nemusíte lámat hlavu nad perfektním záběrem - spontánní fotografie jsou při používání Nokia N73 naprosto nevyhnutelné. Vysoce kvalitní 3,2 Mpx (2048×1536 pixelů) fotoaparát s optikou Carl Zeiss v Nokia N73 umožňuje dosahovat „reálné“ fotografické kvality, a to až pro fotografie o rozměru 25×20 cm. Díky mechanické závěrce a pokročilému automatickému ostření jsou fotografie ostřejší a věrně reprodukují i nejjemnější detaily s minimem neostrostí způsobených pohybem těla zařízení, a to i v nedostatečných světelných podmínkách. Také prohlížení pořízených fotografií a videí které jste pořídili je na velkém 2,4“ displeji s vysokým rozlišením a možností prohlížení na šířku prostě zážitek.

Sdílejte Okamžiky
Procházení obrázků a videí je jako listování fotografickým albem - a tohle album je přímo ve vaší kapse. Jednoduše stiskněte vyhrazené tlačítko pro zobrazení fotografií a prohlédněte si kdykoliv na své fotografie na krásném displeji. Výkonná a intuitivní aktivní nástrojová lišta nabízí snadné posílání fotografií e-mailem, přes Bluetooth či pomocí MMS, tisk a nebo jejich odeslání do internetového alba pomocí jediného stisku klávesy.
Zaujměte své přátele vytvořením slideshow doplněné o vaši vlastní hudební nahrávku - jednoduše vyberte oblíbené obrázky a digitální hudbu a užijte si 3D zvukových efektů linoucích se z integrovaných stereo reproduktorů.

Intuitivní a inteligentní
S méně než 90 cm3 může vysoce výkonná Nokia N73 kdykoliv cestovat s vámi. Nokia N73 nabízí snadné a intuitivní ovládání, které klade mimořádný důraz na snadné fotografování. Vyhrazená tlačítka pro spoušť, zoom a prohlížení fotografií spolu s aktivní nástrojovou lištou nabízejí intuitivní a rychlé ovládání klíčových funkcí fotoaparátu
S Nokia XpressTransfer je správa a přesun vašich fotografií a videí na kompatibilní PC velmi jednoduchý. Vyberte si své nejoblíbenější fotografie pro okamžitý tisk s Nokia XpressPrint a nebo je pomocí aktivní lišty označte pro pozdější pohodlný tisk.

Potřebujete ji
Nokia N73 pokrývá rozličnost každodenních potřeb uživatele v jednom jediném kapesním zařízení. S podporou 3G a GSM/EDGE sítí ve všech čtyřech pásmech nabízí Nokia N73 veškerou rozmanitost a výkonné multimediální funkce na již třetí platformě Symbian OS S60. Hudební fandové využijí u Nokia N73 integrovaný digitální hudební přehrávač s playlisty a ekvalizérem a nebo si naladí svoji oblíbenou FM stanici. Nokia N73 nabízí také pracovní nástroje jako e-mail, kancelářské aplikace, kalendář, synchronizaci s kompatibilními PC či surfování po internetu s Nokia Web Browser s Mini Map. Podívejte se, komu voláte a kdo volá vám a užijte si videohovory* spolu s přední kamerou, která ukáže váš obličej tomu, s kým zrovna voláte.

Nokia N73 bude dostupná ve třech pečlivě sladěných barevných kombinacích: stříbřitě šedivá/švestková, ledově bílá/kovově rudá a ledově bílá/mocha hnědá.Obsah balení Nokia N73 T-Mobile Brown

  • obsah prodejního balení
nokia n73baterie nokia bp-6m (1100 mah)nabíječka nokia ac-4karta minisd 2gbadaptér k nabíječce nokia ca-44stereofonní headset nokia hs-23propojovací kabel nokia ca-53poutko na zápěstí a utěrka na čištění objektivucd-rom: nokia pc suite & adobe photoshop album starter editionuživatelská dokumentaceuživatelská příručkaNOKIA Nokia N73 T-Mobile Brown Nokia N73 T-Mobile Brown Náhled Nokia N73 T-Mobile Brown Product #: 3A3512603 stars, counts Regular price: Kc 4 519 4269
Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Po-Pá 9-18 hod.
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.