info
info

Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené

star star star star star 
 90% 

Jabra CLASSIC je klasické bluetooth handsfree pro snadné a intuitivní telefonování. Nabízí tradiční design a je k dispozici hned v několika barevných variantách. Na jeho těle najdeme posuvný vypínač pro vypnutí či zapnutí. I v takto malém těle najdeme technologii HD Voice pro lepší zvukový zážitek. ....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
1 209 Kč Běžná cena

1 089 Kč

900 Kč bez DPH
 • Výrobce: JABRA
 • Kód: STACHFJACLAS052

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené

Jabra CLASSIC je klasické bluetooth handsfree pro snadné a intuitivní telefonování. Nabízí tradiční design a je k dispozici hned v několika barevných variantách. Na jeho těle najdeme posuvný vypínač pro vypnutí či zapnutí. I v takto malém těle najdeme technologii HD Voice pro lepší zvukový zážitek. Pokud teleofnujete často, tak oceníte tzv. závěs a tvarované gelové nástavce, které umožní nosit soupravu v uchu klidně celý den.

 

Důležitým parametrem je doba hovoru. CLASSIC zvládne až 9 hodin a 9 dní v pohotovostním režimu. K dispozici je také režim spánku pro úsporu energie. Pokud nastane čas pro dobití baerie, tak se vám přístroj připomene. Cílem u tohoto produktu je hlavně jednoduchost. Proto na těle kromě zmíněného posuvého tlačítka najdeme jen tlačítka pro hlasitost a centrální na přední straně pro příjem hovoru. Máte-li ve svém telefonu hudbu, tak ji můžete snadno přenášet do náhlavní soupravy.

 

Perlička na závěr. Pokud se vám povede přístroj někde zapomenout, tak jej můžete najít pomocí funkce Find My Jabra v aplikaci Jabra Assist. Ukáže vám na displeji telefnu, kde byla souprava naposledy zapnuta.

 

A kdo je Jabra? Je to americká společnost a světový výrobce náhlavních souprav, sluchátek a dalších komunikátorů. Po celém světě zaměstnává cca 1000 lidí. Výrobky Jabra jsou používány v kancelářích, na cestách a outdorových aktivitách, kde pomáhají v práci a nebo lepším prožitku. Závazkem společnosti je dodávat výrobky výjimečné kvality, které fungují v každém prostředí a při každém užití.

 

Jabra neustále pracuje na nových technologiích a posouvá hranice dál a dál díky návaznosti na společnost GN Store Nord, která má s tímto oborem 140 let zkušeností. Sortiment byl již několikrát oceněn jako zlatý standard v oblasti inovace a designu a sklízí spoustu cen po celém světě jako CES inovation, IF product design award, Red Dot Mobile, T3 Gold award, CNET editors choice atd.

 Navštivte náš youtube kanálHodnocení produktu

90%

Statistika hodnocení

 • 81%
  22
 • 7%
  2
 • 7%
  2
 • 0%
  0
 • 4%
  1
26
Zákazníků DOPORUČUJE tento produkt
1
Zákazníků NEDOPORUČUJE tento produkt

Ověřený zákazník 18.01.2018
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Kropi88 13.12.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • jednoduché ovládání

Negativní vlastnosti

 • zatím jsem na žádnou nepřišel

Recenze

Ověřený zákazník 19.11.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Ověřený zákazník 04.09.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Tajfun 11.07.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • Tak na recenzi zakoupeného sluchátko je asi ještě brzy a navíc se dotazujete ne uživatele, ale jen kupujícího, který sluchátko daroval. Ale nic není ztraceno a recenzi Vám mohu dát celkem zajímavou. A to proto, že se sluchátkem, které jsem ve Vašem shopu zakoupil, mám svoje velmi dobré zkušenosti, protože jsem jej - asi před rokem - také dostal darem ... a běží bez jakýchkoliv problémů. Zejména výdrž ( délka hovorů ) je až obdivuhodná, takže zcela věřím deklarovaným devíti hodinám možného hovoru. Vlastním sledováním ( tj. součtem všech uskutečněných hovorů - na jedno nabytí - během jednoho dne ) jsem dosáhl délky volání přes 8 hodin. a věřím, že tu zbývající "půlhodinku" by to sluchátko ještě hravě "vydýchalo". Víc jsem už sluchátko ale "netrápil" ... a ve čtyři hodiny ráno jsem jej připojil na nabíječku, aby bylo ráno zase "fit", což samozřejmě také bylo. Dovolím si tvrdit, že, podle toho SVÉHO ročního používání ( a dost často to byly i 3 až 4 hodinové hovory "vkuse" ), jde o velmi podařený výrobek, který jsem na oplátku ( také jako dárek ) koupil jednomu velmi šikovnému soukromému automechanikovi, který se - při své práci - bez něj už vůbec neobejde, a kterému už jeho sluchátko pomalu dosluhuje ... a projevil zájem si - právě toto sluchátko - pro sebe také zakoupit. A tak jsem jej ( s tím nákupem - pro něj ) jednoduše "předběhl". Že, se sluchátkem, bude spokojenost i na jeho straně jsem pevně přesvědčený, protože ty dlouhé hovory jsme vedli dost často právě spolu ( i při jeho práci - ve svém servisu ), zatímco on hovory dokončoval se svým ( už dříve koupeným sluchátkem ) již na nabíječce ... a s mobilem spuštěným naplno "nahlas", ... toto sluchátko "makalo" bez jakékoliv známky "únavy". Proto jej také chtěl zakoupit ...
 • Velmi příjemná je i velmi jednoduchá "obsluha".
 • A co považuji také za velmi důležité, je to, že ani při delším používání ne "neozývají" jakékoliv známky dlouhé "zavěšení" na "uchu". Prostě závěs sluchátka je také velmi šikovně vyřešený.

Negativní vlastnosti

 • Vlastně u tohoto výrobku nic nepostrádám ...

Recenze


skrýt rezenzePorovnat tento produkt s jinými

Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené


Parametry Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené

Provedení

Barva
Červená

Výdrž

Výdrž
9h

Dosah

Dosah
10m

Typ balení

Typ balení
blister
 
více parametru

Příslušenství Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené


1 2 3 4 5 ... 491 2 3 4 5 ... 49
Alternativní produkty Jabra CLASSIC bluetooth handsfree červené


Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Po-Pá 9-18 hod.
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.