info
info
Dle výrobce...
Příslušenství...
Dle OS...

iRobot Roomba s9 (9158)

star star star star star 
 100% 

IROBOT ROOMBA S9. Robotický vysavač na všechny typy tvrdých podlah a koberců, kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®, inovativní Edge design, neomezená velikost uklízené plochy, komunikace s robotickým mopem iRobot Braava jet m6, funkce Power Boost pro d....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
29 990 Kč Běžná cena

29 049 Kč

24 007 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 80 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 2 905,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...
  • Výrobce: iRobot
  • Kód: MES915840

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu iRobot Roomba s9 (9158)

IROBOT ROOMBA S9

Robotický vysavač na všechny typy tvrdých podlah a koberců, kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®, inovativní Edge design, neomezená velikost uklízené plochy, komunikace s robotickým mopem iRobot Braava jet m6, funkce Power Boost pro dokonalé vyčištění koberců, O 30% širší gumové kartáče Aeroforce®, 5ramenný boční kartáček, automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base™(volitelné příslušenství), prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce, systém proti zamotání do kabelů, senzory proti nárazu a pádu ze schodů, akustická a optická detekce nečistot, omyvatelný sběrný koš, wi-fi připojení, dobíjení během úklidu, baterie Li-Ion, inteligentní plánování během úklidu.

Robotický vysavač Roomba s9 přichází se sadou průlomových technologií a nastavuje zcela nová měřítka v automatickém úklidu domácnosti. Inovativní Edge design maximalizuje schopnost úklidu v rozích a podél nábytku. Díky unikátnímu systému navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a technologií vSLAM® se dokonale zorientuje a uklidí jakkoli velké prostory. Rozezná, kde začínají koberce a pomocí funkce Power Boost zvýší sací výkon. Samozřejmostí je automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base. Přelomovým milníkem značky iRobot je schopnost komunikace a spolupráce Roomby s9 + s robotickým mopem iRobot Braava jet m6.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a vSLAM® technologií
- Komunikace s robotickým mopem iRobot Braava jet m6
- Neomezená velikost uklízené plochy
- O 30% širší gumové kartáče Aeroforce®
- Speciální Edge design pro dokonalý úklid v rozích
- Funkce Power Boost
- Automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base™
- Unikátní boční kartáček s 5 rameny
- Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce®
- Rozšířené ovládání přes aplikaci iRobot HOME
- Inteligentní plánování úklidu
- Funkce Keep Out Zones

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

- Systém proti zamotání do kabelů
- Akustická a optická detekce nečistot Dirt Detect™
- Indikace plného koše
- Systém proti pádu ze schodů
- Omyvatelný sběrný koš
- Nabíjení během úklidu
- Li-Ion baterie
- Komunikace v českém jazyce

NAVIGACE IADAPT 3.0 S INTELIGENTNÍM MAPOVÁNÍM IMPRINT A VSLAM TECHNOLOGIÍ

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalý úklid neomezeně velkého prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map.

Huawei Y5 Black

PRÉMIOVÝ TŘÍSTUPŇOVÝ ČISTICÍ SYSTÉM AEROFORCE

iRobot Roomba s9+ je vybaven patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem s funkcí Power Boost se sací výkon zvyšuje až na čtyřicetinásobek*.

Huawei Y5 Black

PRÉMIOVÝ BOČNÍ KARTÁČEK

Speciálně zahnutý boční kartáček robota disponuje 5 rameny a dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, v rozích, i jiných těžko dostupných zákoutí.

Huawei Y5 Black

DVA ROZŠÍŘENÉ PROTI SOBĚ ROTUJÍCÍ KARTÁČE AEROFORCE

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru. Kartáče jsou u Roomby s9 rozšířeny o 30% a Roomba tak uklízí až o 30% rychleji než nižší modely.

Huawei Y5 Black

VÝKONNÝ SACÍ MOTOR

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará nový vysoce efektivní filtr AeroForce, který zachytí 99% pylu a alergenů.

NABÍJECÍ A ČISTICÍ STANICE CLEAN BASE (VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ)

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba s9 v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání po celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Sáček je uzavíratelný a jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Huawei Y5 Black

FUNKCE POWER BOOST

Roomba s9 spolehlivě pozná, že se nachází na koberci a díky funkci Power Boost automaticky maximalizuje až 40x* sací výkon. Funkci Power Boost lze rovněž ovládat pomocí aplikace iRobot Home, která umožňuje nastavení sacího výkonu ve 4 režimech.

Huawei Y5 Black

KOMUNIKACE S ROBOTICKÝM MOPEM IROBOT BRAAVA M6

Roomba s9 umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky této revoluční funkci Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti. Tato funkce je volitelná.

Huawei Y5 Black

S MOBILNÍ APLIKACÍ IROBOT HOME ZVLÁDNETE ÚKLID PRAKTICKY ODKUDKOLI

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu například z práce nebo z dovolené. Stačí jednoduše stisknout tlačítko CLEAN a pustí se do práce. Aplikace iRobot HOME vám nabízí i celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací v českém jazyce. Hlídá a upozorňuje na potřebnou údržbu robota, vede statistiky jednotlivých úklidových cyklů a sekce nápověda vám pomůže například se zodpovězením nejčastějších otázek. Úplnou kontrolu nad Roombou můžete mít v rámci chytré domácnosti nejen s aplikací iRobot HOME, ale i s Google Assistant nebo Alexou.

Huawei Y5 Black

FUNKCE KEEP OUT ZONES

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Huawei Y5 Black

FUNKCE NABÍJENÍ BĚHEM ÚKLIDU

Roomba s9 si chytře hlídá stav baterie, a je-li to zapotřebí, sama zamíří do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila, dokud není její práce hotova.

Huawei Y5 Black

BATERIE LI-ION

Předností této lithiové baterie je vysoká kapacita 3300 mAh a dlouhá životnost.

SENZORY PROTI PÁDU ZE SCHODŮ

Senzory umístěné na spodní části robota bezpečně rozeznají volný prostor pod sebou a tím zcela vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

SYSTÉM PROTI ZAMOTÁNÍ DO KABELŮ ANTITANGLE

iRobot je určen do běžných domácností, proto jsou robotické vysavače vybaveny funkcí, která zabraňuje zamotání do kabelů či třásní od koberce.

OMYVATELNÝ SBĚRNÝ KOŠ AEROFORCE

Roomba disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší.

Huawei Y5 Black

PROGRAM SPOT - IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO LOKÁLNÍ ÚKLID

Velmi praktický program SPOT pošle lopatku a smetáček do muzea. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2, například když se vám v kuchyni vysype cukr nebo mouka.

NÁRAZNÍK SE ZPOMALENÝM DOTYKEM

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

O IROBOTU

Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Anglem, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksem. Všechny tři spojovala smělá vize, že se roboti stanou realitou všedního dne a praktickými pomocníky v domácnostech. A jejich vizi se jim povedlo uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 20 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích a profesionálních robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Velikost uklízené plochy: neomezená
Typ Baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 3300 mAh
Rozměry: 311 x 311 x 86 mm
Hmotnost: 3,7 kgObsah balení iRobot Roomba s9 (9158)

  • 1x roomba s9
  • 1x nabíjecí stanice home base
  • 1x náhradní vysoce účinný filtr aeroforce
  • 1x náhradní boční kartáček
  • 2x jednorázový sáček na nečistoty


Navštivte náš youtube kanálAlternativní produkty iRobot Roomba s9 (9158)


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.