info
info
724 850 672 (Po-Pá 9-18 hod.) nebo nás navštivte na showroomu v Praze 2
Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ
Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ

20 790 Kč

17 182 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ

5

SafariVelký Multi-Touch displej umožnuje zobrazení webových stránek tak, jak mají být viděny –celá stránka najednou. S živými barvami a ostrým textem. Ať se díváte na stránky na výšku, nebo na šířku, můžete vše vidět ve velikosti, která je skutečně čitelná. Prohlížení webu s iPadem nebylo nikdy jedn....

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zustává, že máme velice podobné produkty


 • Výrobce: APPLE
 • Kód: 3A1009619

Produkty

1 2 3 41 2 3 4

Popis produktu Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ

Safari
Velký Multi-Touch displej umožnuje zobrazení webových stránek tak, jak mají být viděny –celá stránka najednou. S živými barvami a ostrým textem. Ať se díváte na stránky na výšku, nebo na šířku, můžete vše vidět ve velikosti, která je skutečně čitelná. Prohlížení webu s iPadem nebylo nikdy jednodušší a intuitivnější. Protože používáte nejpřirozenější polohovací zařízení: prst. Můžete procházet stránky jen pohybem prstu nahoru a dolů po displeji. Nebo dotyk pro zvětšení nebo zmenšení fotografií. K dispozici je také náhled, který zobrazuje všechny otevřené stránky do mřížky, pro rychlý posun ze stránky na stránku.

Mail
Prohlížej a buď v kontaktu se svým emailem jako nikdy předtím. V horizontální poloze je displej rozdělen, najednou je zobrazen otevřený email a zprávy Doručené pošty. Pro zobrazení samotného emailu otočte iPad na výšku a email se automaticky otočí a vyplní celou obrazovku. Bez ohledu na orientaci, která je použita, můžete procházet vaše emaily, psát nové emaily pomocí velké on-screen klávesnice, nebo zprávy mazat – vše klepnutím a pohybem prstu. Pokud vám někdo pošle fotografii, můžete ji vidět přímo ve zprávě. Můžete také fotky z emailu uložit přímo do aplikace Fotografie. iPad bude spolupracovat se všemi populárními poskytovateli emailu, včetně Gmail, Yahoo!, Hotmail, AOL a MobileMe

Fotky
S jeho ostrým a jasným displejem a unikátními softwarovými funkcemi je iPad cestou pro prohlížení a sdílení fotografií. Například nová Photo aplikace zobrazuje fotky v albech. Jen klepnout a celé album se otevře. Poté můžete listovat obrázky, zvětšovat nebo zmenčovat, spustit a sledovat prezentaci. Můžete iPad použít jako krásný fotorámeček, zatímco do iPadu kopírujete data, případně jej nabíjíte. Je mnoho způsobů jak importovat fotografie: můžete synchronizovat s počítačem nebo notebookem, ukládat z emailů, nebo importovat přímo z fotoaparátu pomocí Apple Camera Connection kitu.

Video
Velký displej s vysokým rozlišením dělá iPad perfektním pro sledování jakéhokoli od domácích filmů po podcasty. Můžete také snadno přecházet mezi širokoúhlým a celoobrazovým formátem dvojtým poklepáním. A proto, že je to v podstatě jedna velká obrazovka, bez tlačítek, bez rozptylování cítíte se zcela ponoření do toho, co sledujete.

YouTube
Aplikace YouTube organizuje videa tak, aby byly dobře vidět a šly snadno najít. Pro sledování pouze na jedno klepněte. Když sledujete video v horizovtalní poloze, je automaticky roztaženo na celou obrazovku. A s jeho vysokým rozlišením budou nejnovější YouTube HD videa vypadat na iPadu úžasně.

iPod
S aplikací iPod máte vaši hudbu doslova na dosah ruky. Můžete prohlížet podle alba, skladby, interpreta nebo žánru jednoduchým pohybem. Chcete-li přehrát skladbu, klepněte na ni a už hraje. Na displeji je zobrazen obrázek alba v plné velikosti. Hudbu můžete poslouchat přes výkonný vestavěný reproduktor, nebo s kabelovýmí nebo Bluetooth sluchátka.

App Store
iPad podporuje tisíce aplikací z App Store. Vše od her po obchodní aplikace a další. Aplikace, které byly navrženy právě pro iPad jsou zvýrazněny, takže můžete snadno najít ty, které plně využijí jeho pokročilé funkce. Stačí klepnout na ikonu App Store na obrazovce a budete moci procházet, nakupovat a stahovat bezdrátově, právě na iPad.

Maps
Najít tu správnou cestu je s iPadem zcela nový zážitek. Umožňuje pohled na lokace pomocí satelitního, street view, topografického nebo klasického zobrazení – vše s využitím služeb Google. iPad Wi-fi najde požadované umístění s použitím Wi-fi hotspots. Modely iPad Wi-fi + 3G poté využívají modulů Wi-fi, GPS a mobilních sítí. Nyní se můžete vydat na cesty, udávat směr a dostat se tam kam potřebujete bez ohledu na čas.

Notes
Díky rozšířenému displeji a velké klávesnici na obrazovce, iPad umožňuje rychlé a snadné zapisování poznámek. Poznámky si lze zobrazit nejen postupně, ale rovněž jako úplný seznam s nejnovějšími poznámkami označenými červeně takže vždy budete vědět kde jste právě skončili.

Kalendář
iPad snadno a rychle zobrazuje kalendář jako časový harmonogram dle dnů, týdnů i měsíců nebo jako seznam. Tímto způsobem můžete sledovat přehled celého měsíce nebo detaily každého jednotlivého dne. iPad dokáže ukázat i několik paralelních kalendářů najednou. Můžete tak organizovat svůj pracovní i rodinný kalendář najednou.

Kontakty
Aplikace Contacts App dokáže najít jména, čísla a další důležité informace rychleji a jednodušeji než kdy dříve. Nové zobrazení dovoluje sledovat seznam kontaktů i jednotlivé kontakty dohromady. Potřebujete nasměrovat? Stačí kliknout na kontaktní adresu, která se ukáže přímo v mapách.

Home Screen
Pracovní plocha umožňuje přístup do celého iPadu jedním dotykem. Můžete si také libovolně nastavovat pracovní plochu přidáváním Vašich oblíbených aplikací a webových stránek, nebo použít Vaše vlastní fotografie jako pozadí. Odkazy aplikací lze aranžovat dle vlastního přání.

Multitasking
Na svém iPadu můžete velmi efektivně pracovat ve více aplikacích díky Multitaskingu. Multitaskingové rozhraní umožňuje rychle přepínat mezi jednotlivými aplikacemi. Dvojité poklepání na tlačítko Domů vyvolá aktuálně používané aplikace. Pohybem doleva sledujete více aplikací, poté poklepáním jednotlivé aplikace můžete znovu otevírat. Vše se děje hladce a efektivně bez zbytečného stahování právě používané aplikace v popředí a plýtvání energie z baterie.

Složky
Díky obchodu App Store si můžete vybírat ze stovek aplikací a her. Ovšem tyto aplikace dokáží velmi brzy zaplnit celou Vaši pracovní plochu. Zde přichází na řadu nové využití složek, které Vám dává jednoduchý způsob pro organizaci jednotlivých aplikací a pracovní plochy. Nyní Vám stačí ke spuštění aplikace pouze dvojice kliků.

AirPrint
AirPrint na iPadu umožňuje snadný tisk Vašich emailů, dokumentů, webových stránek a fotografií. Nepotřebujete žádný software, žádné ovladače ani kabely pro připojení. Pouhými několika prokliky na Vašem iPadu můžete plynule přejít od prohlížení k vytištění kopie. A jelikož veškeré tištění lze sledovat na pozadí, nemusíte čekat na jednotlivé tisky.

AirPlay
AirPlay dovoluje bezdrátově streamovat hudbu přes Váš iPad. Stačí připojit jakýkoliv reproduktor a iPad jej sám detekuje. Vše co musíte udělat je stisknout skladbu, kterou chcete poslouchat. Díky bezdrátovému přenosu máte svobodu pohybu, můžete sedět, ležet nebo tancovat.

Game Center
Ponořte se do sociálních her na Vašem iPadu. Game centrum dovoluje přátelům a případným, novým přátelům být ve hře spolu s Vámi. Pozvěte kohokoliv do hry, nebo vyberte protihráče, které neznáte odkudkoliv do multiplayeru. Je to Váš svět!

Spotlight Search
Chytré vyhledávání umožňuje hledat napříc Vaším iPadem a instalovanými aplikacemi včetně emailů, kontaktů, kalendáře, iPodu a poznámek. Lze také vyhledávat mezi aplikacemi staženými přes App Store. Nyní již není důvod pro náročné hledání, stačí Vám pouze několik stisků.

Accessibility
iPad má univerzální přístupy. Tak vykoukněte z krabice, Apple je skvělý pro lidi, kteří zapomínají. Užijte si bez problémů vše co iPad nabízí.

Najdi můj iPad
Pokud svůj iPad ztratíte, nevěště hlavu. Můžete jej kdykoliv najít pomocí aplikace Find my iPad. Poté, co ztratíte svůj iPad, můžete se přihlásit na me.com z jakéhokoliv prohlížeče pro zobrazení přibližného místa na mapě.

iBooks
Čtení je s iPadem zábava. Text je ostrý a jasný. Stránky se obracejí tahem. Můžete také stahovat zdarma knihy z iBook Store. Stáhněte si zdarma aplikaci iBook a začněte.

Keynote
Vytvářejte prezentace s volitelným vzhledem, elegantními, designovými tématy, doplňujícími animacemi a efekty a dalšími vlastnostmi pouze pro iPad.

Pages
Stránky mají vše co potřebujete pro tvorbu působivých dokumentů. Zahrnují šablony navržené přímo společností Apple a uživatelsky přátelské nástroje.

Numbers
Numbers obsahují na 250 lehce použitelných funkcí, inteligentní klávesnici, flexibilní plochy a praktické nákresy a grafy. Vytvářejte působivé tabulky pouhými několika stisky.

3G připojení – Pro plné využití všech síťových funkcí je připojení iPadu k Internetu důležité a u této verze je již vestavěno. iPad používá nový formát SIM karet micro-sim, které budou i v nabídce českých operátorů, případně je možné upravit stávající sim karty (za cenu ztráty záruky).

Špičkový IPS Displej s LED podsvícením – 9,7" LED podsvícený-IPS displej (1024×768 bodů) má velmi ostrý a živý obraz. Je ideální pro prohlížení webových stránek, sledování filmů nebo zobrazení fotografií. S IPADem neexistuje nahoru nebo dolů, obraz se vždy přizpůsobí podel zobrazeného obsahu. A protože používá zobrazovací technologii s názvem IPS (in-Plane Switching), má 178° široký úhel pohledu.

Multi-Touch displej – Multi-Touch displej na IPADu je založen na stejné technologii jako na revolučním iPhone. Technologie ale byla zcela přepracována pro větší IPAD, takže je velmi přesná a citlivá. Ať už zvětšujete mapu, zoomujete své fotografie nebo odstraňujete e-mail, IPAD reaguje s neuvěřitelnou přesností.

Tenký a lehký – Jedna z prvních věcí, které si všimnete je, jak je IPAD tenký a lehký. S displejem o úhlopříčce 9,7" je jen o něco málo menší než časopis. Při hmotnosti pouhých 0.68 kg (1,5 lbs) a tlouštce 13,4 mm (0,5 palce) jej můžete použít kdekoliv. Mírné zakřivení na zadní straně umožňuje pohodlné držení.

Životnosti baterie až 10 hodin – Pro větší výdrž použili inženýři Applu lithium polymerovou (baterie má 25Wh) technologii, která byla vyvinuta pro notebooky Mac. Díky tomu můžete používat IPAD až 10 hodin při surfování na webu na Wi-Fi, sledování videa nebo poslechu hudby.

Bezdrátové připojení – S vestavěným WiFi 802.11n IPAD automaticky vyhledá dostupné Wi-Fi sítě, ke kterým se můžete okamžitě připojit. IPAD má také vestavěné Bluetooth 2.1 s EDR, umožňující připojit další zařízení, jako jsou bezdrátová sluchátka nebo Apple Wireless Keyboard.

Výkon procesoru Apple A4 – čip A4 má extrémní výkon, je velmi úsporný a díky němu je možné IPAD použít i pro hraní graficky náročných her. IPAD je k dispozici s možností výběru velokosti úložné paměti z 16 GB, 32 GB nebo 64 GB, a dává vám dostatek prostoru pro vaše fotky, filmy, hudbu, aplikace a další dokumenty.

Příslušenství – Co dělá IPAD ještě lepší? Příslušenství. IPAD klávesnice Dock kombinuje dok s plnohodnotnou klávesnicí. Můžete importovat fotografie z digitálního fotoaparátu nebo SD karty s IPAD připojením k fotoaparátu Kit. IPAD pouzdra nejen chrání váš IPAD, ale umožní vám ho používat i v různých polohách. Různé adaptéry umožňují připojení IPADu na televizor, projektor a externí monitory.

 • Systémové požadavky pro připojení k počítači: Mac OS X 10.5.8 nebo novější s USB 2.0 či Windows 7, Windows Vista nebo Windows XP Home či Professional se Service Packem 3 nebo novějším a podporou USB 2.0
 • Rozměry: 242,8 × 189,7 × 13,4 mm
 • Váha: 0,68 kg
 • Procesor: 1GHz Apple A4
 • Kapacita paměti: 64GB
 • Displej: 9,7" IPS LCD s LED podsvícením, barevný, multidotykový, 1024 x 768 bodů, 132 PPI
 • Konektivita: Wi-Fi + 3G model: UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz), GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz), Wi-Fi (802.11a/b/g/n) a Bluetooth 2.1 + EDR technologie. Nepodporuje hlasové mobilní služby
 • Baterie: Vestavěná dobíjecí Li-Pol baterie
 • Výdrž baterie: Až 10 hodin při surfování přes Wi-Fi, sledování videa nebo poslouchání hudby. Nabíjení pomocí USB kabelu či adaptéru.
 • Vstup a výstup: Dokový konektor, 3,5mm jack pro sluchátka, zabudovaný speaker, mikrofon
 • Audio přehrávání: Podporované formáty - HE-AAC (V1), AAC (16 - 320 Kbps), Protected AAC, MP3 (16 - 320 Kbps), MP3 VBR,Audible (formáty 2, 3 a 4), Apple Lossless, AIFF a WAV, 20 Hz až 20 000 Hz, možnost přehrávání videa
 • Sensory: Akcelerometr, světelný sensor
 • Další funkce: Digitální kompas, Asistované GPS v rámci sítě mobilního operátoraObsah balení Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ

 • ipad usb kabel s dokovacím konektorem 10w usb síťový adaptér dokumentaceAPPLE Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ Náhled Apple iPad 64GB, WiFi, 3G - CZ Product #: 3A1009619 5 stars, 1 counts Regular price: Kc 21 390 20790 Není skladem
Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.